25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Rybnik

Regeneracja wtryskiwaczy w Rybniku w województwie śląskim

Regemeracja wtryskiwaczy Rybnik województwo śląskie
Regemeracja wtryskiwaczy Rybnik województwo śląskie

 

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich rudniczan oraz mieszkańców okolic Rudnika do zapoznania się z ofertą naszej firmy Bosch Service Pawlik. Nasza pracownia jest autoryzowanym serwisem Boscha, a zajmujemy się regeneracją, czyli naprawą i przywracaniem fabrycznych właściwości, wtryskiwaczy, pompowtrysków i pomp, które pracują w układzie zasilania silnika. Specjalizujemy się w silnikach samozapłonowych wysokoprężnych zasilanych olejem napędowym, czyli słowem, w silnikach diesla. Przywracanie sprawności wtryskom czy pompowtryskiwaczom to zadanie wymagające niezwykłej precyzji, wiedzy i sprzętu. Firma Bosch Service Pawlik dysponuje wszystkimi trzema na najwyższym światowym poziomie. Zaplecze technologiczne naszej pracowni to profesjonalne dedykowane do tego typu napraw stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne służące do pomiaru jakości rozpylenia strugi oraz specjalistyczne narzędzia mające służyć zachowaniu najwyższej jakości przeprowadzanych przez nas napraw. Nasi pracownicy to kadra złożona z mechaników i inżynierów o wieloletnim doświadczeniu, a w połączeniu z wykorzystaniem jedynie oryginalnych części zamiennych, gwarantuje to zarówno odzyskanie osiągów, jak i długą żywotność zregenerowanego urządzenia. Aby zapewnić naszym Klientom wygodę, współpracujemy również z firmami kurierskimi, co pozwala nam na zrealizowanie zlecenia, bez konieczności wychodzenia z domu. W przesyłce zwrotnej Klient otrzyma od nas wraz ze zregenerowanym wtryskiwaczem wyniki wszystkich badań, jakie przeprowadziliśmy oraz gwarancję na dwanaście miesięcy, bez limitu przejechanych kilometrów, czyli jak na wtryskiwacz nowy. Zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług mieszkańców miasta Rybnik zachęcamy do odwiedzin zakładki "Kontakt" gdzie można znaleźć wszystkie dane naszej firmy.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Rybnik - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Władysława Broniewskiego 23
Kod pocztowy: 44-217 Rybnik
Współrzędne GPS:
N 50° 6' 8.112'' E 18° 31' 28.344''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.53

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.