25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Piekary Śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Piekarach Śląskich w województwie śląskim.

Firma Bosch Service Pawlik zaprasza wszystkich piekarzan oraz mieszkańców okolic Piekar Śląskich do zapoznania się z ofertą naszej firmy. BS Pawlik to specjalistyczna pracownia zajmująca się przywracaniem fabrycznej sprawności (regeneracją) elementów wchodzących w skład układu zasilania silnika, czyli wtrysków, pompowtrysków i pomp zasilających układ. Zadanie to, wymagające specjalistycznego sprzętu i wyjątkowej precyzji, dla nas stanowi codzienność. Aby naprawiać uszkodzone wtryskiwacze i pompy konieczne jest umiejętne wykorzystanie stołów probierczych (posiadamy stoły EPS 205, 708 i 815 Cambox), stacji diagnostycznych (Zapp i CRU), mikroskopów, elektronicznych narzędzi pomiarowych i wiele więcej szczegółów i niuansów, których zachowywanie, choć bardzo trudne realizujemy z największą precyzją. Ponieważ wykorzystujemy tylko oryginalne części zamienne, mamy pewność, że naprawione przez nas wtryskiwacze nie będą odbiegać swoimi osiągami od nowych, ale również swoją żywotnością, stąd do każdego opuszczającego nasz zakład zregenerowanego urządzenia dołączamy pełną dokumentację z przeprowadzonych badań oraz roczną gwarancję, bez limitu przejechanych kilometrów. Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z oferty specjalistycznej pracowni regeneracji wtryskiwaczy Bosch Service Pawlik, ponieważ mamy zadowolonych Klientów w większości miast Polski, gdyż swoim zasięgiem (dzięki współpracy z firmami kurierskimi) obejmujemy w zasadzie cały kraj. Informacje na temat kontaktu z BS Pawlik oraz wskazówki dojazdu dla chcących nas odwiedzić, znajdują się w zakładce "Kontakt" w górnej części strony.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Piekary Śląskie - śląskie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Osiedle Andaluzja 9
Kod pocztowy: 41-940 Piekary Śląskie
Współrzędne GPS:
N 50° 22' 2.212'' E 18° 58' 50.615''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.52

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.