25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Sosnowiec

Regeneracja wtryskiwaczy w Sosnowcu w województwie śląskim.

Regeneracja wtryskiwaczy Sosnowiec województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Sosnowiec województwo śląskie

 

Zapraszamy wszystkich sosnowczan oraz mieszkańców okolic Sosnowca do zapoznania się i skorzystania z oferty firmy Bosch Service Palwik. BS Pawlik to specjalistyczna pracownia zajmująca się regenerowaniem elementów układu zasilania silnika, czyli naprawianiem i przywracaniem fabrycznych osiągów wtryskiwaczom Common Rail, pompowtryskiwaczom Pumpe Duse, pompom wysokiego ciśnienia stosowanym w CR i pompom PLD. Jako autoryzowany serwis Boscha, posiadamy zaplecze technologiczne składające się z maszyn identycznych z tymi, jakie wykorzystywane są w regeneracji fabrycznej, co pozwala nam na osiąganie takiej samej dokładności, jaką osiąga się w fabrykach Boscha. Prócz tego w naszej firmie pracują stacje diagnostyczne, myjki ultradźwiękowe i cyfrowe mikroskopy, a wszystko w celu utrzymania najwyższych standardów przekładających się na zadowolenie Klienta. Odzyskanie osiągów wtryskiwacza nie zdałoby się na wiele, jeśli jego żywotność drastycznie by spadła, stąd też nie wykorzystujemy niepewnej jakości zamienników, które często charakteryzują się kilkunastokrotnie mniejszą wytrzymałością materiałową niż oryginały, a jedynie certyfikowane przez producenta pochodzące wprost z fabryki części zamienne. Cały ów sprzęt i najwyższej jakości materiały, trafiając w ręce doświadczonych pracowników naszej kadry, już same w sobie są gwarancją wysokiej jakości, jednak my z przyjemnością na każdy zregenerowany przez nas produkt wystawiamy roczną gwarancję, bez limitu przejechanych kilometrów. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców miasta Sosnowiec, zamawiania naszych kurierów i odwiedzin, wszystkie dane teleadresowe znajdują się w zakładce "Kontakt".

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Sosnowiec - śląskie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: 3 Maja 24
Kod pocztowy: 40-001 Sosnowiec
Współrzędne GPS:
N 50° 17' 56.627'' E 19° 9' 1.803''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.