25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Bielsko-Biała

Regeneracja wtryskiwaczy w Bielsku-Białej w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Bielsko-Biała województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Bielsko-Biała województwo śląskie

 

Zapraszamy wszystkich bielszczan i mieszkańców okolic Bielska-Białej do zapoznania się z ofertą firmy Bosch Service Pawlik. Jesteśmy specjalistyczną pracownią zajmującą się układami zasilania i doładowania silnika, innymi słowy regenerujemy wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, pompy wysokiego ciśnienia układu Common Rail oraz jednostkowe pompy PLD, typowe dla samochodów ciężarowych. Jesteśmy zakładem pracy, który od przeszło dwudziestu lat świadczy swoje usługi wszystkim kierowcom diesli, którym na przeszkodzie w eksploatacji stanęły problemy z silnikiem. Układ zasilania silnika to bardzo precyzyjny zespół współpracujących ze sobą elementów, a technologia napraw wymaga specjalistycznej technologii naprawy. Ponieważ jesteśmy autoryzowanym serwisem, posiadamy taką technologię wprost z fabryk producenta. W naszej pracowni wykorzystujemy oryginalne stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne umożliwiające nam precyzyjne pomiary oraz cyfrowy narzędzia takie jak mikroskopy czy elektroniczne klucze dynamometryczne. To wszystko pozwala nam wykorzystać w pełni potencjał naszych specjalistów tworzących kadrę specjalistycznej pracowni regeneracji wtryskiwaczy Bosch Service Pawlik. Ponieważ w naszej pracy nie korzystamy z nieoryginalnych zamienników, a wszystkie części używane w naprawie pochodzą od producenta, mamy pewność, że wykonane przez nas usługi są jakościowe, a naprawa skuteczna, stąd też na wszystkie wykonane przez nas naprawy udzielamy rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zachęcamy mieszkańców miasta Bielsko-Biała do kontaktu i zapytań, wszystkie nasze dane, w tym również wskazówki dojazdu do BS Pawlik znajdują się w zakładce "Kontakt".

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Bielsko-Biała - śląskie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Dworcowa 29
Kod pocztowy: 43-300 Bielsko-Biała
Współrzędne GPS:
N 50° 18' 15.873'' E 19° 6' 4.369''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.58

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.