25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Mysłowice

Regeneracja wtryskiwaczy w Mysłowicach w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Mysłowice województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Mysłowice województwo śląskie

 

Zapraszamy wszystkich mysłowiczan oraz klientów z okolic Mysłowic do zapoznania się ofertą firmy Bosch Service Pawlik, która od wielu lat zajmuje się profesjonalną naprawą wtryskiwaczy Common Rail takich marek, jak: Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens. Wysoką jakość regeneracji wtrysków w naszej firmie zapewnia połączenie trzech najważniejszych czynników, czyli specjalistycznego sprzętu, oryginalnych części zamiennych oraz wykwalifikowanej kadry. W Bosch Service Pawlik zapewniamy najwyższą jakość w każdym z tych trzech zagadnień — nasze zaplecze technologiczne obejmuje sprzęt rodem z Niemiec, identyczny z tym wykorzystywanym w procesie regeneracji fabrycznej, a mianowicie stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne, cyfrowe mikroskopy i specjalistyczne narzędzia, które wykorzystujemy do demontażu. Nasi pracownicy to utytułowani specjaliści, laureaci tytułu Mistrzów Polski Mechaniki Samochodowej, szkoleni w kraju i poza jego granicami, często również mogący szczycić się tytułami naukowymi. Uzyskiwanie perfekcyjnych wyników przez takich specjalistów, pracujących na odpowiednim sprzęcie stało się już w naszej pracowni standardem, jednak nie można by mówić o najwyższej jakości, jeśli żywotność zregenerowanych przez nas urządzeń była niższa niż nowych części ze sklepu, stąd wykorzystujemy w naszej pracy jedynie oryginalne części zamienne, które cechują się wytrzymałością materiałową kilkunastokrotnie większą niż nieoryginalne zamienniki, co z kolei przekłada się na przedłużony czas pracy wtryskiwaczy, nim konieczne będzie, by znów przyjrzeć im się bliżej. Do każdego zregenerowanego urządzenia dołączamy gwarancję na 12 miesięcy, bez określonego limitu przejechanych kilometrów. Zachęcamy mieszkańców miasta Mysłowice do wizyty w zakładce "Kontakt", gdzie można znaleźć wskazówki jak nas znaleźć oraz jak się z nami skontaktować.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Mysłowice - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Chrzanowska 1
Kod pocztowy: 41-400 Mysłowice
Współrzędne GPS:
N 50° 12' 19.783'' E 19° 9' 33.336''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.43

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.