Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Pompowtryskiwacze Audi

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Początki istnienia tej znanej marki samochodowej datuje się już na 1899 rok. Powstała wtedy firma o nazwie Horch zajmującą się produkującą luksusowych samochodów osobowych. W 1932 roku to właśnie te przedsiębiorstwo połączyło się z trzema innymi firmami tj. Audi, Wanderer oraz DKW tworząc firmę Auto Union. Wtedy też powstało logo Audi z czterema kołami symbolizujące cztery firmy tworzące nową markę. Rok później pojawił się samochód Audi Front z napędem na przednią oś. Wojna światowa zahamowała rozwój motoryzacji w Niemczech, bo przemysł musiał skupić się na produkcji uzbrojenia. W latach powojennych firma też miała problemy związane z podziałem Niemiec. W końcu w 1958 roku firmę Auto Union nabył Daimler-Benz AG. Sześć lat później udziały te odkupił inny niemiecki potentat Volkswagen, który zadbał o markę Audi należycie. W 1968 powstał kultowy model 100, który stał się początkiem pochodu Audi ku sukcesowi. Cztery lata później świat motoryzacyjny jest pełen uznania dla kolejnego modelu Audi 80. Z czasem utrwalił się wizerunek Audi jako marki produkującej auta z tzw. „wyższej półki”, które cechują się bardzo dobrą jakością zarówno pod względem konstrukcyjnym jak i wykończeniowym. Kolejne serie od A4 do A8 tylko to potwierdzały. Niemiecka marka idąc z duchem czasu stworzyła też popularne SUV-y  - Q3, Q5, Q7. Dla miłośników większych wrażeń stworzono też serię sportową RS znanych modeli Audi.


regeneracja wtrysków Audi

wtryski audi

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51
Udostępnij wpis

Komentarze

Jakub

Wystawiono 2 miesiące temu

Regeneracja wtryskiwaczy w samochodzie Audi jest procesem, który polega na naprawie i przywróceniu prawidłowej pracy wtryskiwaczy w tym modelu samochodu. Są one kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania pojazdu – dozują one bowiem paliwo do silnika. Regeneracja wtryskiwaczy w Audi może obejmować czyszczenie mechaniczne, elektroniczne lub ultradźwiękowe, a także wymianę uszkodzonych części, takich jak siłowniki, końcówki wtryskowe i uszczelki. Proces ten może być wykonywany przez specjalistyczne warsztaty samochodowe, a także przez wyspecjalizowane firmy zajmujące się regeneracją wtryskiwaczy. Cena nowego wtrysku do samochodu Audi zależy od modelu i rocznika samochodu, a także od producenta wtrysków. Cena nowego wtrysku może wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Warto porównywać ceny różnych producentów i dostawców, aby znaleźć najlepszą ofertę. Regeneracja wtryskiwaczy może być tańszą alternatywą niż zakup nowych wtryskiwaczy, jednak należy pamiętać, że koszt regeneracji zależy od stopnia uszkodzenia wtryskiwaczy i od tego czy regeneracja jest możliwa. Dlatego też, warto skonsultować się z specjalistą, który oceni stan wtryskiwaczy i doradzi najlepsze rozwiązanie.

Czy ta opinia była pomocna?

Adam

Wystawiono 7 miesiecy temu

Uwielbiam markę samochodów Audi, mam już któryś model z kolei. W tym ostatnim zregenerowałem wtryski, jestem bardzo zadowolony z efektu. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki