25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi Q3

Pompowtryskiwacze Audi Q3

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Auto należy do kompaktowych SUV-ów i jest jednocześnie najmniejszym modelem Audi w tym segmencie. Prototypem Q3 był zaprezentowany jeszcze w 2007 roku Cross Coupe Quattro Concept. Cztery lata później zadebiutował już model seryjny, który zbudowany został na płycie podłogowej Volkswagen Group A5 (PQ35), wykorzystanej także w Golfie V oraz Tiguanie. Z tego pierwszego auta Q3 wykorzystał też cześć innych elementów. Stylistycznie ten mały SUV podobny jest do swojego większego brata Q5. Mamy więc podwyższoną bryłę z masywnym pasem przednim i tylnym oraz wyeksponowane nadkola. Jeśli chodzi o zdolności terenowe to Q3 niczym nowym się nie wyróżnia na tle innych SUV-ów. Jest to po prostu samochód najlepiej sobie radzący na twardej nawierzchni, a ewentualne wypady poza miasto powinny się ograniczać do przeprawy polną drogą. Najmocniejszymi silnikami w Audi Q3 są jednostki benzynowe, a szczególnie 2.0 TFI, który dostarcza Q3 170 KM lub 211 KM. W tej drugiej opcji Audi rozpędza się do setki poniżej 7s. Najmocniejszy diesel 2.0 TDI o mocy 177 KM ma już trochę gorsze osiągi.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

 

Audi Q3 2011 – nadal

 

2.0 TDI 140 KM ( CFFB, CLJA )

2.0 TDI 177 KM ( CFGC, CLLB )             

2.0 TDI 136 KM ( CFFA )                       

2.0 TDI 163 KM ( CFGD )

 

regeneracja wtrysków Audi Q3

wtryski Audi Q3

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.