25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Audi A4 Allroad

Pompowtryskiwacze Audi A4 Allroad

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Po uterenowieniu A6 postanowiono ten sam zabieg przeprowadzić także na mniejszym A4. W ten sposób w 2009 roku powstało Audi A4 Allroad. W stosunku do pierwowzoru podwyższono zawieszenie i prześwit w nim wynosi 18 cm. Są też zmiany typowo kosmetyczne sprawiające wrażenie, że mamy do czynienia rzeczywiście z autem choć troszkę uterenowionym. W związku z tym w A4 Allorad mamy szersze nadkola, potężniejsze zderzaki oraz przednie i tylne osłony podwozia. Efekt masywniejszej sylwetki potęgują zastosowane 18-calowe felgi. Jednak nie mamy co się łudzić, że te pozorowane zmiany sprawią, że A4 stanie się nagle zdolna do pokonywania nawet łatwych przepraw terenowych. Audi A4 Allroad jest stworzona tylko do przemieszczania się po drogach, które w najgorszym wypadku mogą być trochę błotniste lub przysypane śniegiem. Z taką przeprawą oraz pewniejszym pokonywaniu dziur asfaltowych i krawężników miejskich te Audi z pewnością sobie poradzi. Tym bardziej, że ten model jest w wersji quattro, czyli z napędem na 4 koła.  

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

 

Audi A4 Allroad 2009 – nadal

 

2.0 TDI 170 KM ( CAHA )

2.0 TDI 143 KM ( CAGA, CJCA )

3.0 TDI 240 KM ( CAPA, CCWA, CCWB )

 

regeneracja wtrysków Audi A4 Allroad

wtryski Audi A4 Allroad

Oceń: / Aktualna ocena: 4.58

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.