25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi Cabriolet

Pompowtryskiwacze Audi Cabriolet

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Samochód powstał w 1991 roku na bazie Audi 80 Cupe. Nadwozie tego 2-drzwiowego Cabrioletu pokryte było płóciennym dachem. W zależności od wersji składał się on ręcznie lub elektronicznie, jednak i tak trzeba było ręcznie blokować lub odblokowywać zatrzask mocujący do przedniej szyby. Związane to było z bezpieczeństwem, aby uniknąć ryzykownego nagłego otwarcia dachu w trakcie jazdy. W stosunku do Cupe auto miało wzmocnioną konstrukcję podłogi i progów, co z kolei podyktowane było zwiększeniem sztywności tak ważnej w samochodach pozbawionych dachu. W samochodzie zastosowano głównie okrojoną gamę silników z Audi 80 czwartej generacji. Nowością był tylko nowoczesny silnik wysokoprężny 1.9 TDI o mocy 90 KM.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

 

Audi Cabriolet 1991 – 2000

 

1.9 TDI 90 KM ( 1Z, AHU )

 

regeneracja wtrysków Audi Cabriolet

pompowtryski Audi Cabriolet

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.