25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi SQ5

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Audi SQ5

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Inżynierowie z Ingolstadt postanowili stworzyć na bazie SUV-a auto sportowe. Swój oryginalny pomysł przekuli w rzeczywistość w 2013 roku, kiedy z fabryki zjechał pierwszy modeli SQ5.Auto w stosunku do Q5 ma obniżone zawieszenie o 30mm i jest zestrojone na sportowo. Napęd na 4 koła z kolei pozwala na efektywne wykorzystanie mocy oferowanej przez duże silniki, które musiały sobie poradzić z prawie 2 tonową masą. Inżynierowie zaskoczyli po raz drugi umieszczając w aucie jakby nie patrzeć sportowym także 3 - litrowego diesla o mocy 313 KM. Jednak po przejażdżce SQ5 w wersji z TDI wszystkie wątpliwości o zasadność montowania jednostek wysokoprężnych zostają szybko rozwiane. Auto w takiej konfiguracji przyśpiesza do setki w zaledwie 5,2 sekundy, a prędkość dwukrotnie wyższą osiąga w  22 sekundy. Pomyślano też o sportowym rasowym brzmieniu w tej wersji. Przy dynamiczniejszej jeździe słychać charakterystyczny warkot rodem z benzynowego v8, a wszystko to dzięki zastosowaniu w układzie wydechowym specjalnego modułu akustycznego, który ma za zadanie wzmacniać brzmienie silnika podczas przyspieszania.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

 

Audi SQ5 2013 – nadal

3.0 TDI 313 KM


regeneracja wtrysków Audi SQ5

wtryski Audi SQ5

Oceń: / Aktualna ocena: 4.47

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO