25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi A1

Pompowtryskiwacze Audi A1

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Premiera tego auta odbyła się w 2010 roku na wystawie w Genewie. W tym samym roku ten najmniejszy model w ofercie Audi zjechał z taśm fabryki położonej w Belgii, gdzie do dziś jest produkowany. Audi A1 zbudowany został na platformie podłogowej PQ25, tej samej na której oparto też Polo V generacji i Seata Ibizę IV generacji. Jest dostępny zarówno w wersji trzy i pięciodrzwiowej. Audi A1 jest samochodem 4-osobowym, ale z tyłu nie ma za dużo miejsca, szczególnie ze względu na nisko poprowadzony dach. Najwięcej pochwał Audi zbiera w momencie pokonywania ostrych, szybkich zakrętów. Samochód ma bardzo dobre właściwości trakcyjne nieodbiegające nawet od specjalizujących się w tej dziedzinie pojazdów Mini. Z miniproduktem BMW łączy niestety Audi A1 także cena, dość wygórowana jak na tak niewielki samochód miejski. 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.


Audi A1 2010 – nadal

 

1.6 TDI 90 KM ( CAYB )

1.6 TDI 105 KM ( CAYC )

2.0 TDI 136 KM ( CFHB )

2.0 TDI 143 KM ( CFHD )

 

regeneracja wtrysków Audi A1

wtryski Audi A1

Oceń: / Aktualna ocena: 4.65

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.