Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi A2

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy do Audi
Cena Gotowe wtryskiwacze Audi A2 - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi A2

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Kup wtryski lub powierz regenerację specjalistom!

• Najnowocześniejsza w Polsce pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail i benzynowych
• Autoryzacja Bosch Diesel Service – gwarancja jakości – 30 lat doświadczenia
• Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
• Oryginalne części firmy Bosch, Delphi, Denso, Siemens / VDO
• Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
• 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
• Przyjmujemy zlecenia wysyłkowe
• Podzespoły odbieramy/wysyłamy codziennie naszym kurierem
• Sprzedaż w Polsce i za granicą
• Szybki czas realizacji zamówienia

Pompowtryskiwacze Audi A2 Common Rail

Pompowtryskiwacze Audi A2

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Audi A2 jest dowodem na to, że dobre i ciekawe rozwiązania konstrukcyjne i stylistyczne nie zawsze idą w parze z sukcesem rynkowym. Samochód przez 5 lat produkcji sprzedał się w zaledwie w 175 tysięcy egzemplarzy. Przyglądając się bliżej temu autu tylko pod kątem konstrukcyjnym można być rzeczywiście zdziwionym tym kiepskim wynikiem. Sylwetka A2 prezentowała się bardzo oryginalnie, a to za sprawą gwałtownie opadającej linii dachu, co prowadziło do porównań tego auta z bryłą cupe. Dzięki takiemu rozwiązaniu współczynnik oporu był bardzo dobrym poziomie i wynosił 0,25. Zastosowano też całkowicie aluminiowe nadwozie, co pozwoliło nie tylko zmniejszyć masę auta o 40%, ale też zwiększyć jego sztywność oraz bezpieczeństwo pasażerów. Nad bezpieczeństwem prowadzenia czuwała cała armia systemów tj. ABS z EBV, EDS, ASR i ESP.Jakość wykonania wnętrza też była na najwyższym poziomie. Zastosowane silniki wysokoprężne 1.2 TDI i 1.4 TDI cechowały się wysoką kulturą pracy. Były jednocześnie oszczędne (1.2 TDI potrafiło spalić zaledwie 3l/100km), jak i żwawe. Największym mankamentem i pewnie jedynym była wysoka cena auta związana z zastosowaniem aluminiowego nadwozia i drogiej elektroniki. Jak się wkrótce okazało był to decydujący czynnik małej popularności A2.    

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Regenerujemy pompowtryski montowane we wszystkich samochodach Audi z grupy VAG, między innymi generacje: B5, B6, B7, B8, B9, 8T, D5, D4, D3, D2, C8, C7, C6, C5, C4, C3, C2, C1.

Audi A2 2000 – 2005

1.2 TDI 61 KM (ANY, AYZ)

1.4 TDI 75 KM (AMF)

1.4 TDI 90 KM (ATL)

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51
Udostępnij wpis

Komentarze

Łukasz

Wystawiono Rok temu

Regeneracja i czyszczenie wtryskiwaczy Audi A2 jest ważne, ponieważ wtryskiwacze mogą ulec zanieczyszczeniu lub uszkodzeniu z powodu różnych czynników, takich jak zużycie, zanieczyszczenie paliwem lub korozja. Jeśli wtryskiwacze są zanieczyszczone lub uszkodzone, może to prowadzić do różnych problemów z silnikiem, takich jak nierówna praca silnika, zawyżone zużycie paliwa czy trudności przy zapłonie. Regeneracja wtryskiwaczy polega na usunięciu zanieczyszczeń i naprawie uszkodzonych części, co pozwala przywrócić ich pierwotną sprawność. To pozwala na poprawę osiągów silnika, zmniejszenie zużycia paliwa oraz zwiększenie bezpieczeństwa jazdy. Czyszczenie wtryskiwaczy polega na usunięciu zanieczyszczeń, które mogą powodować problemy z pracą silnika. Czyszczenie wtryskiwaczy polega na użyciu specjalnych narzędzi i chemikaliów, które usuwają osady i zanieczyszczenia z wtryskiwaczy. Czyszczenie wtryskiwaczy pozwala na przywrócenie pierwotnej sprawności i poprawę pracy silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Tymon

Wystawiono 2 lata temu

Mam starszy model Audi, ma problem z wtryskiwaczami. Ciekawy jestem czy regeneracja pomogłaby w tym konkretnym przypadku.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki