25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi A2

Pompowtryskiwacze Audi A2

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Audi A2 jest dowodem na to, że dobre i ciekawe rozwiązania konstrukcyjne i stylistyczne nie zawsze idą w parze z sukcesem rynkowym. Samochód przez 5 lat produkcji sprzedał się w zaledwie w 175 tysięcy egzemplarzy. Przyglądając się bliżej temu autu tylko pod kątem konstrukcyjnym można być rzeczywiście zdziwionym tym kiepskim wynikiem. Sylwetka A2 prezentowała się bardzo oryginalnie, a to za sprawą gwałtownie opadającej linii dachu, co prowadziło do porównań tego auta z bryłą cupe. Dzięki takiemu rozwiązaniu współczynnik oporu był bardzo dobrym poziomie i wynosił 0,25. Zastosowano też całkowicie aluminiowe nadwozie, co pozwoliło nie tylko zmniejszyć masę auta o 40%, ale też zwiększyć jego sztywność oraz bezpieczeństwo pasażerów. Nad bezpieczeństwem prowadzenia czuwała cała armia systemów tj. ABS z EBV, EDS, ASR i ESP.Jakość wykonania wnętrza też była na najwyższym poziomie. Zastosowane silniki wysokoprężne 1.2 TDI i 1.4 TDI cechowały się wysoką kulturą pracy. Były jednocześnie oszczędne (1.2 TDI potrafiło spalić zaledwie 3l/100km), jak i żwawe. Największym mankamentem i pewnie jedynym była wysoka cena auta związana z zastosowaniem aluminiowego nadwozia i drogiej elektroniki. Jak się wkrótce okazało był to decydujący czynnik małej popularności A2.    

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

 

Audi A2 2000 – 2005

 

1.2 TDI 61 KM (ANY, AYZ)

1.4 TDI 75 KM (AMF)

1.4 TDI 90 KM (ATL)

 

regeneracja wtrysków Audi A2

wtryski Audi A2

Oceń: / Aktualna ocena: 4.43

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.