25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi 80

Pompowtryskiwacze Audi 80

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Auto należało do klasy średniej i w ciągu 24 lat produkcji sprzedało się w około 5 mln egzemplarzy. Trzeba przyznać, że model ten miał wręcz wymarzony debiut, bo już na samym początku Audi 80 zdobyła tytuł Samochodu Roku 1973. Każda kolejna generacja wnosiła coś nowego i podwyższała rangę tego modelu. W drugiej edycji zastosowano pełne ocynkowanie nadwozia, co znacząco wydłużyło żywotność karoserii. W następnej serii B3 jeszcze bardziej zwiększono odporność karoserii na rdzę poprzez zastosowanie podwójnie ocynkowanej blachy. Poprawiono także aerodynamikę auta, dzięki czemu 80 mogła poszczycić się doskonałym współczynnikiem oporu powietrza wynoszącym zaledwie 0,29. Opcjonalnie można była także wyposażyć auto w system ABS. Ostatnia generacja B4 miała zbiornik paliwa pod bagażnikiem co w końcu pozwoliło na zastosowanie składanej tylnej kanapy oraz stworzenie wersji kombi o nazwie Avant. Po raz pierwszy auto napędzał też silnik 1.9 TDI z układem zasilania typu Common Rail.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

 

Audi 80 B4 1990 – 2000

1.9 TDI 90 KM ( 1Z )

 

regeneracja wtrysków Audi 80

wtryski Audi 80

Oceń: / Aktualna ocena: 4.43

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.