25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi A5

Pompowtryskiwacze Audi A5

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

W 2007 roku na targach samochodowych w Genewie oraz Melbourne zadebiutował sportowy A5. Auto początkowo dostępne było tylko w wersji 2-dzrwiowego cupe, ale już dwa lata później pojawiły się także inne odmiany tj. kabriolet i 5-drzwiowy liftback. Samochód bazuje na czwartej generacji A4 i tak jako on zbudowany jest na płycie podłogowej MLB. Zewnętrznie Audi A5 prezentuje się agresywnie, ale zarazem prestiżowo. Projektanci tego sportowego samochodu postanowili skupić się na stworzeniu nowoczesnej i ponadczasowej sylwetki, ale przy wykorzystaniu tradycyjnych środków wyrazu. Ciężko więc w tym Audi znaleźć jakieś przetłoczenia, czy inne futurystyczne akcenty, które mogą za kilka lat przeminąć i stać się niemodne. Samochód doskonale się prowadzi, więc pokonywanie w nim ostrych zakrętów z dużą szybkością jest wręcz przyjemnością, a nie ryzykowną koniecznością. Najwięcej wrażeń zapewniają A5 większe silniki benzynowe 2.0 TFSI o 225 KM oraz 3.0 TFSI o 272KM. Jednak silniki wysokoprężne nie zostają zbytnio w tyle, czego przykładem jest jednostka 3.0 TDI 240 KM.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

 

Audi A5 2007 – nadal

 

2.0 TDI 143 KM (CAGA, CAGB, CAGC)

2.0 TDI 170 KM (CAHA)

2.7 TDI 190 KM (CAMA,CGKA)

3.0 TDI 240 KM (CAPA, CCWA, CCWB)

 

regeneracja wtrysków Audi A5

pompowtryski Audi A5

Oceń: / Aktualna ocena: 4.41

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.