25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi A1 Sportback

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Audi A1 Sportback

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Właściciele marki Audi postanowili stworzyć na bazie modelu A1 małe usportowione auto. W tym celu dodano do podstawowej konstrukcji jeszcze jedną parę drzwi i minimalnie powiększono konstrukcję (dokładnie o 6mm na szerokości i wysokości). Z innych ważnych zmian należy wymienić przesunięcie słupków B o 23 cm do przodu, dzięki czemu zwiększyła się długość łuku dachu o 8 cm. Takie rozwiązanie pozwoliło na powiększenie przestrzeni nad głową w tylnym rzędzie, co choć trochę poprawiło pasażerom komfort podróżowania. Najmocniejszą jednostką napędową w tej wersji jest silnik 1.4 TFSI o mocy 185 KM. Pozwala on na rozpędzenie auta do 100km/h już w 7 sekund. Poza silnikami benzynowymi zastosowano też znane z podstawowej wersji nowoczesne silniki dieslowskie 1.6 TDI i 2.0 TDI.   

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

 

Audi A1 Sportback 2010 – nadal

 

1.6 TDI 90 KM ( CAYB )

1.6 TDI 105 KM ( CAYC )

2.0 TDI 136 KM ( CFHB )

2.0 TDI 143 KM ( CFHD )

 

regeneracja wtrysków Audi A1 Sportback

pompowtryski Audi A1 Sportback

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO