25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Jastrzębie-Zdrój

Regeneracja wtryskiwaczy w Jastrzębiu-Zdroju w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Jastrzębie-Zdrój województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Jastrzębie-Zdrój województwo śląskie

 

Zapraszamy wszystkich jastrzębian oraz mieszkańców okolic Jastrzębia-Zdroju do zapoznania się z możliwościami, jakie oferuje firma Bosch Service Pawlik. Jesteśmy specjalistyczną pracownią, której najczęstszym zleceniem jest regeneracja wtryskiwaczy Common Rail. Posiadając autoryzację Bosch Diesel Service zapewniamy pełną obsługę niemal wszystkich samochodów wyposażonych w silnik diesla. Wśród regenerowanych przez nas urządzeń są wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, pompy i turbosprężarki. Wszystkie naprawy wykonujemy według rygorystycznych zasad określanych przez Bosch, co pozwala nam osiągać skuteczność porównywalną bądź identyczną, jaką osiąga się w przypadku regeneracji fabrycznej. W pracy pomaga nam specjalistyczny sprzęt dedykowany do podobnych napraw przez Bosch, a mianowicie stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne, ultradźwiękowe myjki i cyfrowe mikroskopy, w celu uzyskania akceptowalnej przez procedury regeneracji dokładności rzędu jednego mikrometra. Aby proces przebiegał w odpowiedni sposób, nad pracą maszyn czuwa nasza kadra, specjaliści o wieloletnim doświadczeniu, co w połączeniu z wykorzystywanymi przez nas jedynie oryginalnymi częściami stanowi doskonałą gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, jednak by nie był gołosłownym, gwarancji takiej udzielamy na piśmie, na okres dwunastu miesięcy, bez limitu przejechanych kilometrów. Zapraszamy mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój do skorzystania z naszych usług oraz do odwiedzin na podstronie "Kontakt".

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Jastrzębie Zdrój - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Łowicka 2
Kod pocztowy: 44-268 Jastrzębie-Zdrój
Współrzędne GPS:
N 49° 56' 48.889'' E 18° 36' 0.886''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.55

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.