25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Katowice

Regeneracja wtryskiwaczy w Katowicach w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Katowice województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Katowice województwo śląskie

 

Katowice, na szczęście już nie Stalinogród, to posiadające prawa powiatu miasto usytuowane w południowej części naszego kraju. Jest jednocześnie siedzibą władz województwa śląskiego, posiada także identyczne barwy. Miasto znane jest z bardzo dobrze rozwiniętego przemysłu. Założone jeszcze w XVI wieku, otrzymało prawa miejskie w 1865 roku za sprawą decyzji króla Prus Wilhelma I Hohenzollerna. Katowice leżą na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim a przez miasto płyną rzeki Mleczna i Kłodnica. Najbardziej rozpoznawalną cechą miasta jest bardzo dobrze rozwinięty przemysł górniczo-hutniczy, który najlepszą koniunkturę posiadał w czasie I wojny światowej, a rozwój przemysłu w tym czasie dał podwaliny pod błyskawiczny późniejszy rozwój miasta. Podczas powstań śląskich bojówki wywalczyły przyłączenie Katowic wraz z okolicznymi gminami do Polski. W czasie drugiej Wojny Światowej miasto zostało zajęte przez wojska nazistowskie, które dołożyły wszelkich starań, aby wytrzebić wszystkie oznaki polskości i kultury śląskiej. Oczywiście represjonowano także ludność pochodzenia żydowskiego. Okres powojenny to dla Katowic trudne chwile, a zwłaszcza okres stanu wojennego wprowadzonego przez będącego na służbie związku radzieckiego generała Jaruzelskiego. Z tego właśnie powodu na Śląsku wybuchły liczne strajki w hutach i kopalniach, a w wyniku pacyfikacji z użyciem ostrej broni w Kopalni Wujek zginęło 9 górników. Dziś w Katowicach funkcjonują duże kompleksy przemysłowe takie jak GOP (Górnośląski Okręg Przemysłowy) czy Euro-Park. Jednak największe znaczenie mają w Katowicach kopalnie i huty, ale także fabryki Sprzętów Górniczych i Urządzeń Górniczych.

 

Będąc w Katowicach warto zahaczyć o ulicę Paderewskiego z racji wyjątkowej architektury, oraz Rudę Śląską i Sosnowiec, pobliskie miasta o niemal równie bogatej jak katowicka historii.

Miasto nierozerwalnie związane jest z przemysłem, więc mamy przyjemność serdecznie zaprosić do zapoznania się i skorzystania z szerokiego spektrum usług świadczonych przez specjalistyczną pracownię regeneracji i naprawy wtryskiwaczy Common Rail Katowicepompowtryskiwaczy, pomp wysokiego ciśnienia i turbosprężarek. Dzięki najnowocześniejszej pracowni, sprzętowi dedykowanemu przez producentów, mechanikom, którzy dumnie szczycą się kilkukrotnie bronionym tytułem Mistrzów Polski Mechaniki Samochodowej oraz 25-letniemu doświadczeniu w pracy z silnikami diesla, mamy możliwość gwarantować naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Regeneracja pompowtrysków na Śląsku nie musi być droga. Gwarancję taką wydajemy oczywiście na piśmie, na okres 12 miesięcy, bez limitu przejechanych kilometrów. Jest to gwarancja identyczna z gwarancją obejmującą nowe podzespoły. Posiadane przez nas autoryzacje Bosch i Melett – uznanych na całym świecie producentów osprzętu silnika diesla – są zapewnieniem, że wszystkie przeprowadzone przez nas naprawy odbywają się z zachowaniem zasad producenta, a wykorzystuje się jedynie oryginalne części i podzespoły. Maszyny, na których świadczymy nasze usługi (stoły probiercze, myjki ultradźwiękowe, wyważarki) to najnowocześniejszy sprzęt, a każda przeprowadzana przez nas naprawa rejestrowana jest w bazach danych Bosch, do których każdy nasz Klient ma mobilny dostęp – za pomocą aplikacji Bosch Quality Scan. Oprócz tego, w procesie regeneracji wtryskiwaczy wykorzystywane są urządzenia Zapp Diesel Tech oraz CRU2, służące do badania jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Tak zregenerowane wtryskiwacze przez naszą pracownię, podlegają 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Nasz diesel serwis, Katowice powinien ująć jakością i ceną, tak jak inne miasta z których pochodzą nasi kontrahenci. Klientom z Katowic polecamy wysłanie wymontowanych wtryskiwaczy lub pompowtrysków kurierem, po uprzednim kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej. Jeśli nie jesteś bezpośrednio z Katowic nie martw się, nasza oferta regeneracja wtryskiwaczy Katowice, Rybnik obejmuje w takim samym stopniu. Nasza oferta obejmuje również usługę naprawa pomp wtryskowych - Katowice pamiętajcie! Najlepsza na Śląsku regeneracja wtryskiwaczy - Ruda Śląska, też pamiętajcie!

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Katowice - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 9
Kod pocztowy: 40-001 Katowice
Współrzędne GPS:
N 50° 15' 29.329'' E 19° 1' 13.447''

Jeśli znalazłeś tę stronę, może szukałeś:
regeneracja wtryskiwaczy katowice paderewskiego

Oceń: / Aktualna ocena: 4.53

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.