25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Bytom

Regeneracja wtryskiwaczy w Bytomiu w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Bytom województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Bytom województwo śląskie

 

Firma Bosch Service Pawlik zaprasza wszystkich bytomian oraz mieszkańców okolic Bytomia do zapoznania się z wyjątkową ofertą naszej pracowni. Jesteśmy autoryzowanym serwisem Boscha zajmującym się przywracaniem fabrycznych osiągów (regeneracją) układom zasilania silnika. Obsługujemy marki takie jak Volkswagen, Seat, Skoda, Audi, Fiat, Alfa Romeo i wiele innych, w których zasilaniem silnika zajmuje się układ Common Rail lub PD. Regenerujemy wtryskiwacze (również Common Rail), pompowtryskiwacze aut z grupy VAG, pomp wysokiego ciśnienia układu CR oraz jednostkowych pomp PLD typowych dla samochodów ciężarowych. Umożliwia nam to silne zaplecze technologiczne w postaci najnowocześniejszych stołów probierczych, stacji diagnostycznych i cyfrowej aparatury pomiarowej. Dzięki wykwalifikowanej kadrze mamy pewność, że możliwości naszego sprzętu wykorzystywane są w 100%, a wykonywane naprawy cechuje najwyższa jakość. W pracy najistotniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów, co jest prostą wypadkową wysokiej jakości świadczonych przez BS Pawlik usług. Stąd też używamy jedynie oryginalnych części zamiennych, a do każdej zregenerowanej części dołączamy gwarancję opiewającą na 12 miesięcy bez limitu przejechanych kilometrów. Współpraca z firmami kurierskimi zapewnia nam możliwość współpracy z kontrahentami z całej Polski, a zadowoleni z naszej pracy Klienci zamieszkują w zasadzie wszystkie większe miasta Polski. Zainteresowanych mieszkańców miasta Bytom, zachęcamy do odwiedzin naszej firmy, lub kontaktu telefonicznego, wszystkie numery i adresy znajdują się w zakładce "Kontakt".

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Bytom - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Łużycka 12
Kod pocztowy: 41-900 Bytom
Współrzędne GPS:
N 50° 21' 8.932'' E 18° 53' 54.668''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.