25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Ruda Śląska

Regeneracja wtryskiwaczy w Rudzie Śląskiej w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Ruda Śląska województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Ruda Śląska województwo śląskie

 

Zachęcamy rudzian oraz mieszkańców okolic Rudy Śląskiej do zapoznania się i skorzystania z usług firmy Bosch Service Pawlik. Nasz zakład to firma o ponad dwudziestoletniej historii, co przełożyło się na uznanie ze strony firmy Bosch (posiadamy autoryzację Bosch Diesel Service) oraz ogromne doświadczenie w pracy z silnikami wysokoprężnymi, jakie zdobyli nasi pracownicy. Ponieważ jesteśmy autoryzowanym serwisem, dysponujemy najnowszymi zdobyczami niemieckiej technologii, w postaci doskonale wyposażonej pracowni (posiadamy stoły probiercze EPS 205, EPS 708 oraz EPS 815 z przystawką Cambox do regeneracji pompowtryskiwaczy), stacje diagnostyczne do kontroli jakości rozpylenia strugi oraz specjalistyczne elektroniczne narzędzia jak cyfrowe mikroskopy czy kalibrowane elektronicznie klucze dynamometryczne. Podobne zaplecze pozwala nam na osiąganie dokładności porównywalnej z regeneracją fabryczną. Warto tu również nadmienić, że do naszych napraw wykorzystujemy tylko oryginalne części, co z kolei przekłada się (obok osiągów) na właściwą urządzeniom nowym żywotność. Do każdej zregenerowanej przez nas części Klient otrzymuje wydruki wyników badań, co pozwala na interpretację wykonanych przez nas działań przez innych specjalistów, roczną gwarancję, bez limitu przejechanych kilometrów oraz dostęp do Bosch Quality Scan, nowoczesnego systemu mobilnej kontroli jakości dostępnej dla wszystkich Klientów autoryzowanych serwisów Bosch. Aby jeszcze podnieść jakość świadczonych przez nas usług, korzystamy z firm kurierskich, co minimalizuje okres oczekiwania na wtryskiwacze (zazwyczaj nie spędzają one u nas więcej niż 24 godziny), a także zapewnia wygodę zleceniodawcom, ponieważ nie trzeba nawet wychodzić z domu. Zainteresowanych mieszkańców miasta Ruda Śląska zapraszamy do zakładki kontakt w górnej części strony, znajdą tam Państwo niezbędne do kontaktu dane i wskazówki jak do nas trafić.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Ruda Śląska - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Dąbrowskiego 8
Kod pocztowy: 41-700 Ruda Śląska
Współrzędne GPS:
N 50° 16' 16.62'' E 18° 52' 3.96''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.54

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.