25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Częstochowa

Regeneracja wtryskiwaczy w Częstochowie w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Częstochowa województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Częstochowa województwo śląskie

 

Zapraszamy wszystkich częstochowian oraz mieszkańców okolic Częstochowy do zapoznania się z oferowanymi przez Bosch Service Pawlik usługami. Jesteśmy specjalistyczną pracownią zajmującą się regeneracją wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp z układu zasilania silnika (wysokiego ciśnienia i jednostkowych PLD). Posiadamy autoryzację Bosch Diesel Service do potwierdza nasze dwudziestoletnie doświadczenie w branży pracy z silnikami diesla oraz najwyższe standardy realizowanych przez nas usług. Posiadamy zarówno silne zaplecze technologiczne, jak i doświadczoną kadrę, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług i zadowolenie Klienta. Warto również nadmienić, że wykorzystujemy do napraw jedynie oryginalne części zamienne, co prócz wysokiej jakości przywracania osiągów zapewnia również długą żywotność zregenerowanego przez nas wtryskiwacza czy pompy. Wykorzystanie nowoczesnych stołów probierczych i cyfrowego sprzętu pomiarowego sprawia, że jesteśmy pewni jakości naszych regenerowanych produktów, chcemy więc podobną pewnością podzielić się z naszymi Klientami, stąd też do każdego zregenerowanego wtryskiwacza opuszczającego naszą pracownię dodajemy dokumentację z otrzymanych w czasie badań wyników oraz dwunastomiesięczną gwarancję na zregenerowany wtryskiwacz. Nie stosujemy sztucznych limitów przejechanych kilometrów. Zachęcamy do kontaktu z firmą i zamawiania kuriera, w wybranym momencie pojawi się, by odebrać wtryskiwacze do regeneracji. Zainteresowanych mieszkańców miasta Częstochowa zapraszamy do zakładki "Kontakt", znajdą tam Państwo wszystkie niezbędne do kontaktu dane.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Częstochowa - śląskie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Sabinowska 118
Kod pocztowy: 42-294 Częstochowa
Współrzędne GPS:
N 50° 46' 47.47'' E 19° 5' 51.507''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.55

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.