25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Zabrze

Regeneracja wtryskiwaczy w Zabrzu w województwie śląskim

Regeneracja wtryskwiaczy Zabrze województwo śląskie
Regeneracja wtryskwiaczy Zabrze województwo śląskie

 

Zapraszamy wszystkich zabrzan, jak i mieszkańców okolic Zabrza do zapoznania się z ofertą zakładu Bosch Service Pawlik. BS Pawlik to specjalistyczna pracownia zajmująca się silnikami diesla i jego osprzętem, a zwłaszcza regeneracją układów zasilania i doładowania silnika wysokoprężnego. Przywracamy fabryczne osiągi, czyli regenerujemy wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, pompy wysokiego ciśnienia i turbosprężarki. W naszej pracowni odbywa się to z wykorzystaniem najnowocześniejszego dostępnego sprzętu, dedykowanego przez producenta do tego typu napraw. Używamy stołów probierczych EPS (model 205, 708 i model 815 z przystawką Cambox, służącą do regeneracji pompowtryskiwaczy), mikroskopów cyfrowych i stacji diagnostycznych (Carbon Zapp, CRU — pomiar jakości rozpylenia wtryskiwanej strugi paliwa). Dzięki temu mamy możliwość prowadzenia szczegółowej kontroli jakości wykonywanych przez nas napraw i regeneracji, co daje nam pewność wysokiej jakości uzyskiwanych wyników. Odzyskanie osiągów bez utrzymania wysokiej żywotności wtryskiwacza to niezbyt dobrze zainwestowane pieniądze, stąd wykorzystujemy jedynie oryginalne części zamienne, cechujące się wysoką wytrzymałością materiałową. W połączeniu z naszą wykwalifikowaną kadrą, rzetelność napraw i najnowocześniejszy sprzęt, sprawiają, że zadowolenie Klienta jest niemal gwarantowane, dlatego gwarantujemy je dodatkowo na piśmie, gwarancją na 12 miesięcy, bez limitu przejechanych kilometrów. Zachęcamy mieszkańców miasta Zabrze do odwiedzenia strony "Kontakt", do której link znajduje się w górnej części strony.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Zabrze - śląskie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Plac Dworcowy 1
Kod pocztowy: 41-800 Zabrze
Współrzędne GPS:
N 50° 18' 20.844'' E 18° 47' 11.122''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.36

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.