25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Chorzów

Regeneracja wtryskiwaczy w Chorzowie w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Chorzów województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Chorzów województwo śląskie

 

Gorąco zapraszamy wszystkich chorzowian i mieszkańców okolic Chorzowa do zaznajomienia się z wyjątkową ofertą firmy Bosch Service Pawlik. Nasza pracownia już od wielu lat obecna jest w branży naprawy układów wtryskowych Common Rail. Wykonujemy regenerację wtryskiwaczy Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, regeneracją pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. Każdy wtryskiwacz jest rozkładany, a jego części są następnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Wszystkie uszczelnienia w budowie wtryskiwacza są zastępowane nowymi, co zapewnia wysoką szczelność wtryskiwacza. Dla klientów, oferujemy także trzecią fazę regeneracji wtryskiwacza, co jest zalecane w przypadku uszkodzonego gniazda wtryskiwacza. Wszystkie wtryskiwacze są składane wyłącznie na oryginalnych nowych częściach, zachowując technologię producenta. Dzięki stołom probierczym EPS, stacjom diagnostycznym i cyfrowej technologii pomiarowej osiągamy dokładność identyczną z dokładnością regeneracji fabrycznej. Jakość naszych usług potwierdzamy za pomocą wydruków wyników z przeprowadzonych badań, dwunastomiesięczną gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów oraz umieszczeniem regenerowanego urządzenia w bazie danych programu Bosch Quality Scan służącego do kontroli jakości przeprowadzanych przez autoryzowane serwisy usług. Zachęcamy mieszkańców miasta Chorzów do zapoznania się z profilem firmy, której wszystkie dane znajdują się w zakładce "Kontakt".

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Chorzów - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 1
Kod pocztowy: 41-503 Chorzów
Współrzędne GPS:
N 50° 17' 55.97'' E 18° 57' 6.167''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.45

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.