25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Dąbrowa Górnicza

Regeneracja wtryskiwaczy w Dąbrowie Górniczej w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Dąbrowa Górnicza województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Dąbrowa Górnicza województwo śląskie

 

Zapraszamy wszystkich dąbrowian oraz mieszkańców okolic Dąbrowy Górniczej do zapoznania się z ofertą zakładu Bosch Service Pawlik. Jesteśmy autoryzowanym serwisem cieszącym się autoryzacja Bosch Diesel Service co oznacza, że świadczymy usługi w zakresie obłsugi i naprawy silników samozapłonowych diesla oraz regeneracji osprzętu. Zajmujemy się regenerowaniem wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp napędzających układ paliwowy, czyli przywracaniem fabrycznych osiągów urządzeniom. Odbywa się to w naszym zakładzie na specjalistycznych stołach probierczych EPS, które producent poleca jako jesyny odpowiedni do regeneracji wtryskiwaczy sprzęt. Kontrolę jakości przeprowadzonych działań przperowadzamy na specjalnych stacjach diagnostycznych które badają jakość wtrysku, jego zasięg, dawkę i rozpylenie mieszaniny paliwo-powietrze. Powierzchnie styczne oraz gniazda badamy z pomocą cyfrowych mikroskopów aby uniknąć możliwości powstawania nieszczelności, a wszystkie wymienione elementy to zawsze są oryginalne części zamienne wprost od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że jakość świadczonych przez nas usług jest identyczna jak podczas przeprowadzania regeneracji fabrycznej. Dodatkowo wykorzystywanie oryginalnych części zamiennych zapewnia naszym urządzeniom żywotność współmierną do jakości naszej regeneracji. Będąc świadomymi naszych możliwości, chcielibyśmy zapewnić o niej również naszych Klientów, stąd też każdą regenerowaną część obejmuje roczna gwarancja bez limitu przejechanych kilometrów. Zaintersowanych mieszkańców miasta Dąbrowa Górnicza zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu, lub zakładki "Kontakt" w której znajdują się wszystkie niezbędne do kontaktu dane.

 

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Dąbrowa Górnicza - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Józefa Wybickiego 8
Kod pocztowy: 41-303 Dąbrowa Górnicza
Współrzędne GPS:
N 50° 20' 15.619'' E 19° 13' 25.876'''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.50

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.