25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Tychy

Regeneracja wtryskiwaczy w Tychach w województwie śląskim

 

Regeneracja wtryskiwaczy w Tychach
Regeneracja wtryskiwaczy Tychy województwo śląskie

 

Witamy wszystkich tyszan oraz mieszkańców okolic Tych na stronie specjalistycznej pracowni regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, pomp wysokiego ciśnienia i pomp PLD. Bosch Service Pawlik zaprasza do skorzystania z wyjątkowych usług naszego zakładu. Specjalizujemy się w silnikach diesla, a konkretnie w układach zasilających silniki wysokoprężne. Ponieważ zajmujemy się silnikami diesla już od przeszło 20 lat, silniki diesla nie mają przed nami tajemnic, a dzięki współpracy z firmą Bosch (posiadamy autoryzację Bosch Diesel Service) mamy możliwości wykonywania najbardziej zaawansowanych napraw i regeneracji. Posiadamy silne zaplecze technologiczne w postaci doskonale wyposażonej pracowni, wykorzystującej sprzęt identyczny z tym wykorzystywanym w Niemczech, a mianowicie między innymi stoły probiercze EPS, cyfrowe mikroskopy i elektroniczny sprzęt pomiarowy. Dzięki temu mamy możliwość przywracania fabrycznych osiągów regenerowanych przez nas wtryskiwaczy. Wykorzystujemy do naprawy jedynie oryginalne części zamienne, ponieważ cechują się najwyższą wytrzymałością, a nam zależy na utrzymaniu jak najwyższej jakości. W połączeniu najnowocześniejszego sprzętu, doświadczonych pracowników i oryginalnych części, na których pracujemy, widzimy gwarancję najwyższej jakości, co chętnie potwierdzamy na piśmie, wystawiając gwarancję na 12 miesięcy, bez limitu przejechanych kilometrów. Prócz gwarancji do zregenerowanego urządzenia dołączamy również wydruki z badań i kod QR umożliwiający korzystanie z bazy danych Bosch Quality Scan. Zachęcamy mieszkańców miasta Tarnów do zapoznania się z zawartością zakładki "Kontakt", znajdą tam Państwo wszystkie dane Bosch Service Pawlik.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Tychy - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Batorego 14
Kod pocztowy:  43-108 Tychy
Współrzędne GPS:
N 50° 7' 34.784'' E 18° 59' 5.582''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.41

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.