25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Siemianowice Śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Siemianowicach Śląskich w województwie śląskim.


Zapraszamy wszystkich siemianowiczan oraz mieszkańców okolic Siemianowic Śląskich do zapoznania się z możliwościami, jakie oferuje Bosch Service Pawlik. Nasza firma działa na rynku już przeszło 20 lat, zajmując się silnikami wysokoprężnymi, a specjalizując się w regeneracji elementów wchodzących w skład układu zasilania silnika. Aby odpowiednio przeprowadzić taki proces, jakim jest regeneracja wtryskiwacza, konieczne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy, dostęp do specjalistycznych maszyn oraz zachowanie bardzo rygorystycznych standardów procesu autoryzowanej regeneracji. Z racji faktu, że posiadamy autoryzację Bosch Diesel Service, wsparcie Boscha oraz wykwalifikowaną kadrę, udaje nam się uzyskiwać jakość porównywalną lub identyczną z regeneracją fabryczną. Wykorzystanie specjalistycznych sprzętów i jedynie oryginalnych części zamiennych sprawia, że osiągi fabryczne łączą się z długą żywotnością regenerowanych urządzeń. Dzięki wsparciu ze strony profesjonalnych firm kurierskich, mamy możliwość świadczyć nasze usługi na terenie całego kraju, a zadowolonych z naszych usług Klientów można znaleźć w większości miast Polski. Do każdej części, którą naprawimy, dołączane są wydruki z badań oraz, oczywiście, roczna gwarancja, ponieważ pewnością co do naszych umiejętności, chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Zainteresowanych naszą ofertą mieszkańców miasta Siemianowice Śląskie zapraszamy do wizyty na podstronie "kontakt", można tam znaleźć wszystkie dane naszej firmy jak numer telefonu, adres mailowy i siedziby firmy, a także wskazówki dojazdu.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Siemianowice Śląskie - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: gen. Karola Świerczewskiego 26
Kod pocztowy: 41-100 Siemianowice Śląskie
Współrzędne GPS:
N 50° 18' 12.483'' E 19° 1' 45.915''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.57

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.