25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Jaworzno

Regeneracja wtryskiwaczy w Jaworznie w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Jaworzno województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Jaworzno województwo śląskie

 

Zapraszamy wszystkich jaworznian oraz mieszkańców okolic Jaworzna do skorzystania z usług specjalistycznej pracowni regeneracji wtryskiwaczy Bosch Service Pawlik. Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy z silnikami diesla, a specjalizujemy się w regeneracji elementów układu zasilania silnika, zwłaszcza wtryskiwaczy i pomp. Obsługujemy zarówno wtryskiwacz, wtryskiwacze common rail, pompowtryskiwacze, pompy wysokiego ciśnienia common rail, jak i pompy jednostkowe PLD. Proces regeneracji w naszej firmie odbywa się na maszynach dedykowanych do tego procesu przez producenta. W zapleczu technologicznym naszej pracowni posiadamy i wykorzystujemy maszyny takie jak stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne Zapp i CRU, specjalistyczne kalibrowane klucze dynamometryczne oraz elektroniczną aparaturę badawczą na przykład w postaci cyfrowych mikroskopów. Aby zapewnić Klientom Bosch Service Pawlik najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, w procesie regeneracji zwracamy pilną uwagę nie tylko na odzyskanie osiągów wtryskiwacza, ale również na utrzymanie na wysokim poziomie jego żywotności. Stąd też podczas regeneracji wykorzystujemy tylko oryginalne części zamienne, a na nasze zregenerowane produkty udzielamy rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Prócz gwarancji i regenerowanego przedmiotu Klient otrzymuje również wyniki naszych badań oraz dostęp do bazy danych Bosch Quality Scan, nowoczesnego wdrożonego systemu kontroli jakości. Zachęcamy więc mieszkańców miasta Jaworzno do odwiedzenia zakładki Kontakt w górnej części strony i kontaktu z naszą firmą, chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Jaworzno - śląskie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 9A
Kod pocztowy: 43-600 Jaworzno
Współrzędne GPS:
N 50° 12' 5.869'' E 19° 16' 34.142''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.31

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.