25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Prudnik

Regeneracja wtryskiwaczy w Prudniku w województwie opolskim

Drodzy mieszkańcy Prudnika! Firma Bosch Service Pawlik wychodzi do Państwa z bezkonkurencyjną ofertą. Nasza firma zajmuje się profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, regeneracją pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych wyprodukowanych przez grupę VW (Audi, Seat, Skoda i Volkswagen), regeneracją turbin, regeneracją pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Co miesiąc do naszego serwisu trafia około 800 sztuk wtryskiwaczy, co pokazuje jak dużą popularnością cieszy się nasza firma. Państwa wtryskiwacze i pompowtryskiwacze są rozkładane i czyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Dopiero potem, następuje sprawdzenie uszkodzeń i dokonywany jest kosztorys naprawy. Warto tutaj dodać, że takie sprawdzenie wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy, odbywa się w naszej firmie bezpłatnie. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Prudnik - opolskie. Proces regeneracji wtrysków lub pompowtrysków, odbywa się na stołach probierczych firmy Bosch: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Pracuje u nas sztab wykwalifikowanych pracowników, którzy podchodzą bardzo dokładnie do każdego podzespołu. Na naprawione wtryskiwacze czy też pompowtryskiwacze, udzielamy Państwu rocznej gwarancji bez limitu kilometrów. Nasza firma mieści się w Stalowej Woli, dlatego prosimy o wysłanie wymontowanych podzespołów do naszej firmy za pomocą kuriera. Prosimy o uprzedni kontakt z naszą pracownią z pod zakładki „Kontakt” na stronie głównej. Zapraszamy!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Kościuszki 14
Kod pocztowy: 48-200, Prudnik
Współrzędne GPS:
N 50° 19' 16.507'' E 17° 34' 35.522''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.43

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.