25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Brzeg

Regeneracja wtryskiwaczy w Brzegu w województwie opolskim

Zachęcamy klientów z miejscowości Brzeg do skorzystania z oferty firmy Bosch Service Pawlik. Nasza firma świadczy usługi z zakresu regeneracji wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens), regeneracji turbosprężarek, regeneracji pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych grupy VW (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), regeneracji pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Nasz serwis wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt, który pozwala na wzorcowe ustawienie dawek wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy. Każdy wtryskiwacz oraz pompowtryskiwacz rozbierany jest na części składowe, które są następnie dokładnie czyszczone w profesjonalnych myjkach ultradźwiękowych. Po wyczyszczeniu, części poddawane są dokładnemu sprawdzeniu pod kątem wszelkich uszkodzeń. Zużyte części wymieniane są na oryginalne nowe. Gniazdo wtrysku oraz końcówka, sprawdzane są pod cyfrowym mikroskopem. Gdy zachodzi podejrzenie ich uszkodzenia, zalecamy klientowi trzecią fazę regeneracji wtrysku, która obejmuje wymianę uszkodzonego gniazda wtrysku na oryginalne nowe. Nasza pracownia do regeneracji wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy wyposażona jest w stoły probiercze firmy Bosch: EPS 708, EPS 200A oraz EPS 815 Cambox. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Brzeg - opolskie. Na wyposażeniu naszej pracowni znajdują się także inne narzędzia i urządzenia, pozwalające na profesjonalną regenerację wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy CR. Mieszkańców Brzegu zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią z pod zakładki „Kontakt” na stronie internetowej. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: plac Zamkowy 5
Kod pocztowy: 49-306 Brzeg
Współrzędne GPS:
N 50° 51' 46.724'' E 17° 28' 3.145''

 

lub

 

Ulica: Chocimska 7
Kod pocztowy: 49-304 Brzeg

Oceń: / Aktualna ocena: 4.59

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.