25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Głubczyce

Regeneracja wtryskiwaczy w Głubczycach w województwie opolskim

Mieszkańców miejscowości Głubczyce serdecznie zapraszamy do zapoznania się, a być może i skorzystania, z wyjątkowej oferty przygotowanej przez firmę Bosch Service Pawlik. Nasz serwis nieustannie się rozwija, poszerzając zakres oferowanych usług. Na chwilę obecną, nasza firma zajmuje się specjalistyczną regeneracją wtryskiwaczy do układów Common Rail (Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens), regeneracją pompowtrysków do samochodów osobowych grupy VW (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), regeneracją pompowtryskiwaczy do samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Głubczyce - opolskie. Wszystkie wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze są na początku rozbierane i czyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Dopiero potem, nasi pracownicy mogą realnie ocenić występujące uszkodzenia. Samo sprawdzenie stanu wtryskiwaczy i wycena naprawy, odbywa się w naszej firmie bezpłatnie. Wszystkie uszczelnienia oraz uszkodzone części zostają zawsze wymienione na oryginalne nowe, co gwarantuje najwyższą szczelność wtrysku. Bosch Service Pawlik oferuje także trzecią fazę regeneracji, która zalecana jest w przypadku uszkodzonego gniazda wtryskiwacza. Nasza pracownia wyposażona jest w stoły probiercze firmy Bosch (EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox) oraz wiele innych specjalistycznych urządzeń i narzędzi. Naprawione u nas podzespoły, podlegają 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Mieszkańców Głubczyc prosimy o wysłanie zdemontowanych podzespołów do naszej firmy przy pomocy firmy kurierskiej, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Parkowa 4
Kod pocztowy: 48-100 Głubczyce
Współrzędne GPS:
N 50° 11' 54.827'' E 17° 49' 38.74''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.42

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.