25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Kędzierzyn-Koźle

Regeneracka wtryskiwaczy w Kędzierzynie Koźlu w województwie opolskim

Bosch Serwis Pawlik dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźle przygotował wyjątkową ofertę, w skład której wchodzi: regeneracja wtryskiwaczy z nowoczesnych układów Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), regeneracja pompowtryskiwaczy montowanych w samochodach osobowych koncernu VAG (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), regeneracja turbosprężarki, regeneracja pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Wymienione podzespoły, z wyjątkiem wtryskiwaczy Denso oraz turbosprężarek (ze względu na niedostępność oryginalnych części), naprawiane są wyłącznie na nowych oryginalnych częściach. Wtryskiwacze są rozkładane na części składowe, które po wyczyszczeniu w myjkach ultradźwiękowych, są dokładnie badane przez naszych pracowników. Końcówka jak i gniazdo wtryskiwacza, oglądane są pod cyfrowym mikroskopem, pozwalającym na szczegółową ocenę stanu technicznego tych części. W przypadku uszkodzenia tych części, naszym klientom zalecamy trzecią fazę regeneracji, która obejmuje wymianę uszkodzonego gniazda wtrysku oraz końcówki na fabrycznie nowe oryginalne. Proces ustawiania dawek przebiega na oryginalnych stołach probierczych firmy Bosch. Do dyspozycji mamy EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Kędzierzyn-Koźle - opolskie. Oczywiście na wyposażeniu naszych pracowni mamy znacznie więcej urządzeń oraz narzędzi, o których mogą się Państwo dowiedzieć więcej na tej stronie. Na naprawione podzespoły, udzielamy rocznej gwarancji bez limitu kilometrów. Zapraszamy!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Ignacego Łukasiewicza 3
Kod pocztowy: 47-200, Kędzierzyn-Koźle
Współrzędne GPS:
N 50° 20' 8.807'' E 18° 8' 46.189''

 

lub

 

Ulica: Przodowników Pracy 1
Kod pocztowy: 47-200 Kędzierzyn-Koźle

Oceń: / Aktualna ocena: 4.59

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.