25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Namysłów

Regeneracja wtryskiwaczy w Namysłowie w województwie opolskim

Witajcie mieszkańcy Namysłowa! Firma Bosch Service Pawlik wychodzi do Państwa z ofertą regeneracji wtryskiwaczy z układów wtryskowych typu Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso i Siemens, regeneracji pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych, produkowanych przez koncern VAG (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), naprawy pompowtryskiwacz z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD produkcji Bosch. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Namysłów - opolskie. Nasza firma powstała w 1994 roku, przechodząc od tamtego momentu wiele modernizacji oraz zdobywając cenne doświadczenie. Na przestrzeni tych lat, naprawiliśmy kilkadziesiąt tysięcy wtryskiwaczy, co świadczy o tym, jak dużą popularnością ale i zaufaniem cieszy się nasza firma. Nasze pracownie zostały zaopatrzone w profesjonalne narzędzia oraz zaawansowany sprzęt, które pozwalają na dokonywanie regulacji wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy z porównywalną precyzją, do fabrycznie nowych podzespołów. Stoły probiercze (EPS 200A, EPS 815 Cambox oraz EPS 708), wyprodukowane przez firmę Bosch, są tutaj świetnym przykładem precyzyjności w pomiarach oraz regulacji. Oprócz tego, nasi wykwalifikowani pracownicy badają każdy wtryskiwacz pod cyfrowym mikroskopem, w poszukiwaniu wszelkich uszkodzeń na końcówce i gnieździe wtrysku. Uszkodzone części oraz wszystkie uszczelnienia, wymieniane są na fabrycznie nowe oryginalne, co zapewnia wysoką jakość naprawy. Mieszkańców Namysłowa zachęcamy do wysłania wymontowanych podzespołów do naszej firmy za pomocą kuriera, po wcześniejszym kontakcie z naszą pracownią. Po więcej informacji, zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego, którego numer znajdą Państwo pod zakładką „Kontakt”.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 13
Kod pocztowy: 46-100, Namysłów
Współrzędne GPS:
N 51° 4' 30.647'' E 17° 43' 3.848''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.