25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Kluczbork

Regeneracja wtryskiwaczy w kluczborku w województwie opolskim

Drodzy mieszkańcy Kluczborka! Firma Bosch Service Pawlik, istniejąca od 1994 roku i znajdująca się w Stalowej Woli, pragnie zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług, w skład których wchodzi: regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), regeneracja pompowtrysków z samochodów osobowych koncernu VW (Volkswagen, Seat, Skoda i Audi), regeneracja pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Nasz serwis regeneruje wymienione podzespoły (oprócz wtryskiwaczy Denso i turbin) na fabrycznie nowych oryginalnych częściach, w oparciu o technologię danego producenta. W procesie regeneracji, wykorzystywane są profesjonalne stoły probiercze, jak EPS 200A, EPS 708 i EPS 815 Cambox (firmy Bosch), testery rozpylania końcówek – Zapp Diesel Tech oraz CRU2, a także wiele innych narzędzi i sprzętu, często niezbędnego do przeprowadzenia prawidłowo naprawy. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Kluczbork - opolskie. Do każdego zregenerowanego wtryskiwacza, drukowany jest protokół z przeprowadzonych czynności na stole probierczym. Na każdy naprawiony podzespół, udzielamy 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Zalecamy Państwu wysyłkę do naszej firmy już wymontowanych z auta podzespołów. W naszej pracowni czas naprawy zamyka się z reguły w przedziale 1-2 dni roboczych. Zapraszamy do kontaktu z nami!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Mickiewicza 6
Kod pocztowy: 46-203 Kluczbork
Współrzędne GPS:
N 50° 58' 23.803'' E 18° 12' 34.655''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.50

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.