25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Krapkowice

Regeneracja wtryskiwaczy w Krapkowicach w województwie opolskim

Uszkodzone wtryski lub pompowtryski? Brak w okolicy serwisów, które dysponują profesjonalnym wyposażeniem i nie dotrzymują terminu naprawy? Firma Bosch Service Pawlik wychodzi klientom z Krapkowic na rękę, oferując takie usługi, jak: regeneracja wtryskiwaczy Common Rail marki Bosch, Delphi, Denso i Siemens, regeneracja turbosprężarek, regeneracja pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych koncernu VAG (Skoda, Seat, Volkswagen i Audi), naprawa pompowtrysków do pojazdów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Krapkowice - opolskie. Nasze pracownie wyposażone są w zaawansowany sprzęt, który zapewnia bardzo dokładne pomiary oraz niemal fabryczne ustawienie dawek. Nasi specjaliści pracują na stołach probierczych firmy Bosch (EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 z przystawką Cambox), na testerach rozpylania końcówek wtrysku (Zapp Diesel Tech lub CRU2) oraz posługując się wszelkimi urządzeniami diagnostycznymi firmy Bosch (seria KTS oraz FSA), a nawet cyfrowym mikroskopem. Kluczowym elementem w całym procesie regeneracji wszystkich wymienionych wyżej podzespołów, jest stosowanie części najwyższej jakości. Nasza firma stosuje oryginalne nowe części (z wyjątkiem wtryskiwaczy Denso i turbosprężarek). Każda naprawa jest udokumentowana wydrukowanym protokołem, który jest dostarczany wraz z podzespołami w Państwa ręce. Wymontowane wtryskiwacze lub inne podzespoły, prosimy wysyłać do nas kurierem, co skróci czas transportu do minimum. Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny z naszą pracownią. Zapraszamy!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Opolska 30
Kod pocztowy: 47-300, Krapkowice
Współrzędne GPS:
N 50° 58' 23.803'' E 18° 12' 34.655''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.