25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Głuchołazy

Regeneracja wtryskiwaczy w Głuchołazach w województwie opolskim

Witamy klientów z miejscowości Głuchołazy na odnowionej stronie internetowej firmy Bosch Service Pawlik. Nasz serwis prowadzi swoją działalność od 1994 roku, ciągle poszerzając zakres wykonywanych usług oraz ciągle się rozwijając. Obecnie nasza firma posiada autoryzację Boscha i posiada cztery pracownie, w których nasi specjaliści przeprowadzają naprawę takich podzespołów, jak: wtryskiwacze z układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, pompowtryskiwacze z samochodów osobowych grupy VW (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), pompowtryskiwacze z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Wymienione podzespoły (z wyjątkiem Denso) naprawiane są przy użyciu tylko nowych oryginalnych części, co zapewnia długotrwałą i bezawaryjną pracę tak zregenerowanego podzespołu. W naszej ofercie, jak sami Państwo zapewne zauważyliście, znajduje się także usługa regeneracji turbosprężarek. Wszystkie nasze pracownie wyposażone są w profesjonalny oraz nowoczesny sprzęt i narzędzia, które są niezbędne do wykonywania wymienionych wyżej napraw, na najwyższym możliwym poziomie. Wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze ustawiane są na stołach probierczych firmy Bosch: EPS 200A, EPS 708 i EPS 815 z przystawką Cambox. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Głuchołazy - opolskie. Dodatkowo, każdy ustawiony wtryskiwacz przechodzi kontrolę jakości rozpylania końcówki na urządzeniu Zapp Diesel Tech lub CRU2. Każda naprawa zostaje udokumentowana w formie protokołu z regeneracji, który wraz z naprawionymi podzespołami, trafia do Państwa rąk. Nasz serwis udziela 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów na naprawione podzespoły. Zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią pod numerem telefonu, widocznym w zakładce „Kontakt”.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Kościuszki 13
Kod pocztowy: 48-340, Głuchołazy
Współrzędne GPS:
N 50° 19' 7.622'' E 17° 23' 0.423''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.47

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.