25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Opole

Regeneracja wtryskiwacz w Opolu w województwie opolskim

Regeneracja wtryskiwaczy Opole województwo opolskie
Regeneracja wtryskiwaczy Opole województwo opolskie

 

Firma Bosch Service Pawlik serdecznie wita wszystkich mieszkańców Opola, jak i okolicznych miejscowości, na swojej nowej stronie internetowej. Pragniemy zaoferować Państwu usługi, które pod względem jakości, deklasują konkurencyjne z Państwa okolic serwisy. W skład naszej oferty wchodzi: regeneracja wtryskiwaczy z nowoczesnych układów Common Rail (Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens), regeneracja turbosprężarki, regeneracja pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych koncernu VW (Volkswagen, Seat, Audi i Skoda), regeneracja pompowtryskiwaczy z pojazdów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. W naszej firmie wydzielone zostały 4 pracownie, zajmujące się tylko konkretnymi podzespołami. Pracują u nas bardzo doświadczeni fachowcy, którzy ponadto są regularnie szkoleni. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Opole - opolskie. Nasze pracownie wyposażone zostały w profesjonalny i certyfikowany sprzęt, który zapewnia bardzo precyzyjne dokonywanie pomiarów dawek oraz ustawienie odpowiednich dawek wtrysku. Skrajnie mocno uszkodzone wtryskiwacze (uszkodzone gniazdo wtrysku itp.), mogą zostać naprawione w ramach trzeciej fazy regeneracji. Wówczas do Państwa rąk trafia wtryskiwacz, który w środku jest całkowicie nowy. Do regeneracji stosujemy wyłącznie oryginalne nowe części. Do każdej wykonanej naprawy, dołączany jest protokół, będący jednocześnie podstawą do ewentualnej reklamacji. Bosch Service Pawlik udziela rocznej gwarancji bez limitu przebytych kilometrów. Czas naprawy w naszej firmie trwa zazwyczaj jeden dzień roboczy + transport kurierem. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. W tym celu, odsyłamy Państwa do zakładki „Kontakt”.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Krakowska 46
Kod pocztowy: 45-076, Opole
Współrzędne GPS:
N 50° 39' 45.153'' E 17° 55' 31.704''

 

lub

 

Ulica: Tysiąclecia 33
Kod pocztowy: 45-470 Opole

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.