25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) - Płock

Regeneracja wtryskiwaczy w Płocku w województwie mazowieckim

Regeneracja wtryskiwaczy Płock województwo mazowieckie
Regeneracja wtryskiwaczy Płock województwo mazowieckie

 

Witamy i zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy, ulokowanej w Stalowej Woli. Bosch Service Pawlik trudni się w naprawie wtrysków Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso i Siemens, a także w regeneracji pompowtryskiwaczy znajdujących się w samochodach osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), pompowtrysków samochodów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryskiwacze najpierw są poddawane testom, które pozwalają na określenie natury problemu, są demontowane na części składowe, po czym czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Uszkodzone uszczelnienia są wymieniane na fabrycznie nowe. W przypadku uszkodzenia gniazda wtryskiwacza, poddawany jest on szczegółowemu sprawdzeniu pod mikroskopem cyfrowym. Uszkodzone gniazdo wymaga wymiany na nowe, co sugerujemy naszym klientom. Stosujemy wyłącznie nowe, oryginalne części producenta dla danego wtrysku. Wtryskiwacze są składane w oparciu o technologię przygotowaną przez producenta dla danego wtryskiwacza w oparciu o szczegółową i specjalistyczną bazę danych, po czym wykonywany jest pomiar dawki oraz jej korekcja. Wszystkie naprawy, testy oraz korekty dawek przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Uzyskanie deklarowanych w specyfikacji technologicznej wartości sprawia, że wtryskiwacze trafiają na kolejne testy, wykonywane na stołach EPS albo na zaprojektowanych do tego stacjach diagnostycznych. Nasza pracownia, na tak naprawione wtryski, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Płock wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Płock - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Aleja Stanisława Jachowicza 21
Kod pocztowy: 09-400, Płock
Współrzędne GPS:
N 52° 32' 51.736'' E 19° 42' 4.087''

lub

 

Ulica: Walecznych 9
Kod pocztowy: 09-410, Płock

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.