25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Wołomin

Regeneracja wtryskiwaczy w Wołominie w województwie mazowieckim.

Bosch Service Pawlik ma przyjemność powitać wszystkich mieszkańców miasta Wołomin na stronie internetowej firmy. Zajmujemy się regeneracją układów zasilania i doładowania silnika wysokoprężnego, naprawiamy i przywracamy fabryczne osiągi wtryskiwaczom, pompowtryskiwaczom, pompom zasilającym układ Common Rail i PLD. Posiadamy bardzo silne zaplecze technologiczne w postaci bogato wyposażonej pracowni regeneracji, w skład której wchodzą stacje diagnostyczne, stoły probiercze, myjki i elektroniczny sprzęt pomiarowy. Dzięki najwyższej klasie naszych maszyn i wyspecjalizowanej doświadczonej kadrze, mamy możliwość osiągania wartości identycznych z tymi, które cechowały wtryskiwacze po opuszczeniu fabryki producenta. Jeśli dodamy do tego wykorzystanie przez nas jedynie oryginalnych części zamiennych, zrozumiałe jest skąd u nas pewność co do wysokiej jakości naszych usług. Jednak by dodatkowo zapewnić naszych Klientów o bezpieczeństwie i pewności w Bosch Service Pawlik, do dokumentacji technicznej dołączmy dodatkowo roczną gwarancję, bez limitu przejechanych kilometrów, co w przypadku na przykład turbosprężarek, jest gwarancją identyczną z gwarancją obejmującą turbosprężarki nowe. Zapraszamy do kontaktu i zapoznawania się z ofertą naszego zakładu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, wszystkie informacje znajdują się w zakładce "Kontakt".

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Wołomin - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Ogrodowa 3
Kod pocztowy: 05-200, Wołomin
Współrzędne GPS:
N 52° 20' 42.856'' E 21° 14' 20.388''

lub

 

aleja Niepodległości 17
Kod pocztowy: 05-200, Wołomin

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.