25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) - Piaseczno

Regeneracja wtryskiwaczy w Piasecznie w województwie mazowieckim

Zachęcamy klientów z Piaseczna do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasza firma to Bosch Service Pawlik, ulokowana w Stalowej Woli na Podkarpaciu. Autoryzowany Serwis marek Bosch i Melett, BS Pawlik, to jedna z najnowocześniejszych w kraju pracowni, zajmujących się regeneracją i naprawą wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp pracujących w układzie zasilania silnika diesla, czyli praktycznie wszystkich elementów wchodzących w skład układu zasilania. W naszym zakładzie wykorzystujemy jedynie oryginalne części zamienne, wypuszczane na rynek przez producentów oraz maszyny, służące do diagnostyki podczas ich produkcji w fabrykach producenta. Stołu probiercze EPS (205, 708 i 815 z przystawką Cambox), dokładnie takie, jakie zalecane są przez producenta, szkolona, również za granicą, doświadczona kadra, stacje diagnostyczne o bardzo wysokiej dokładności i cyfrowe narzędzia, takie jak mikroskopy czy klucze dynamometryczne pozwalają nam być pewnymi najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Pewnością tą dzielimy się z naszymi Klientami, zapewniając na piśmie gwarancję, honorowaną przez 12 miesięcy, bez sztucznie stworzonych limitów przejechanych kilometrów. Zapraszamy do zakładki Kontakt, gdzie znajdą Państwo nasze dane i numer telefoniczny. Zapraszamy do kontaktu i zamawiania kuriera, który odbierze wtryskiwacze do regeneracji — czas realizacji usługi regeneracji to najczęściej jedynie jeden dzień.

Regeneracja wtryskiwaczy w Piasecznie w województwie mazowieckim


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 43
Kod pocztowy: 05-077, Piaseczno
N Współrzędne GPS:
N 52° 4' 7.648'' E 21° 1' 40.163''

lub

 

Ulica: Szkolna 16
Kod pocztowy: 05-500, Piaseczno

Oceń: / Aktualna ocena: 4.59

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.