25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) - Siedlce

Regeneracja wtryskiwaczy w Siedlcach w województwie mazowieckim

Regeneracja wtryskiwaczy Siedlce województwo mazowieckie
Regeneracja wtryskiwaczy Siedlce województwo mazowieckie

 

Zachęcamy wszystkich klientów z Siedlec do zapoznania się i skorzystania z usług naszej pracowni. Nasza firma Bosch Service Pawlik to specjalistyczna pracownia zajmująca się regeneracją wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp, czyli w zasadzie wszystkich elementów wchodzących w skład układu zasilania silnika diesla. Regenerujemy, czyli przywracamy fabryczne osiągi wtryskiwaczom, wtryskiwaczom Common Rail, pompowtryskiwaczom z układu PD grupy VAG oraz pompom wysokiego ciśnienia z układu Common Rail i jednostkowym pompom z układu PLD. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata pracy z silnikami diesla posiadamy zarówno wiedzę, jak i specjalistycznie wyposażoną pracownię, umożliwiającą nam świadczenie usług autoryzowanej stacji obsługi. Posiadamy dedykowane do napraw wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne i cyfrowe narzędzia, takie jak mikroskopy i elektroniczne klucze dynamometryczne pozwalające na odzyskiwanie 100% osiągów fabrycznych regenerowanych urządzeń. Wysoką jakość świadczonych przez nas usług oddaje doskonale grono zadowolonych Klientów we wszystkich większych miastach Polski. Oczywiście na nasze usługi na piśmie wystawiamy gwarancję, opiewającą na 12 miesięcy, pozbawioną sztucznych limitów przejechanych kilometrów. Usługi regeneracji świadczymy na terenie całej Polski dzięki stałej współpracy z największymi firmami kurierskimi, co pozwala nam realizować zlecenia nie tylko dobrze, ale również szybko (czas oczekiwania na regenerację rzadko przekracza 24 godziny). Wszystkich zainteresowanych siedlczan oraz mieszkańców okolić Siedlec, do kontaktu i wysyłania zapytań, wszystkie dane adresowe i telekomunikacyjne znajdą Państwo w zakładce "Kontakt".

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Siedlce - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Józefa Piłsudskiego 2
Kod pocztowy: 08-100 , Siedlce
Współrzędne GPS:
N 52° 10' 6.639'' E 22° 16' 57.316''

lub

 

Ulica: Warszawska 93
Kod pocztowy: 08-100 , Siedlce

Oceń: / Aktualna ocena: 4.50

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.