25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) - Warszawa

Regeneracja wtryskiwaczy w Warszawie w województwie mazowieckim

Regeneracja wtryskiwaczy w Warszawie
Regeneracja wtryskiwaczy Warszawa województwo mazowieckie

 

   Warszawa, największe polskie miasto i jednocześnie miasto stołeczne. Polska perła odbudowana po wojnie, dziś jest centrum kulturalnym, biznesowym i społecznym. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Warszawa to również legenda motoryzacji.

   Samochód, który powstał w Fabryce Samochodów Osobowych właśnie w Warszawie, nosił nazwę polskiej stolicy, a prezentował się na tyle wyjątkowo i luksusowo, że na terenach Ameryki Południowej i Azji pełnił funkcję limuzyny rządowej. Spod skrzydeł FSO oprócz Warszawy, wyszły również takie legendy jak FSO Syrena, Fiat 126p "Maluch", Polonez (który uznanie zyskał zarówno w Chinach, jak i na Wyspach Brytyjskich). Na podzespołach Warszawy składano w Fabryce również legendarnego Żuka i niemniej słynną Nysę. Eksport Nysy wynosił 50% całościowej produkcji. Zobaczyć wszystkie te legendy można w podwarszawskich Otrębusach, ponieważ mieści się tam Muzeum Motoryzacji i Techniki. Można znaleźć tam eksponaty zarówno z okresu PRL-u, jak i ze Stanów Zjednoczonych oraz produkowane jeszcze przed wojną. Wśród wyjątkowych samochodów, którymi może poszczycić się muzeum, można znaleźć także egzemplarze, które brały udział w Rajdzie Polski – drugim najstarszym wyścigu na świecie (zaraz po Monte Carlo).

 

 

 

   Wśród bardzo charakterystycznych miejsc Warszawy, oprócz zabytków oczywiście, warto wspomnieć o ulicy Wał Miedzeszyński. Warszawska ul. Wał Miedzeszyński rozciąga się malowniczo wzdłuż prawego brzegu Wisły i jest naturalnym połączeniem dwóch mostów, a mianowicie mostu Łazienkowskiego, mostu na Trasie Siekierkowskiej oraz dopiero powstającego kolejnego połączenia obu brzegów Wisły. Inną charakterystyczną jest dla miasta Warszawa ulica Łodygowa. Znajduje się poza centralną częścią miasta, a prowadzi do miejscowości Ząbki pod Warszawą. Warto zobaczyć, że prócz urbanizacji w Warszawie nie brakuje również zieleni, od której swoją nazwę wzięła ulica Łodygowa. W pobliżu pojawiających się w meandrującej Wiśle wysepek znajduje się w Warszawie ulica Modlińska, prowadzi ona do Jabłonnej, jednak jej największą zaletą jest właśnie ułatwiony dostęp do tych wyjątkowych form pojawiających się na rzece w wyniku akumulacji niesionego z biegiem rzeki piasku. Stanowią wspaniałe miejsce wypoczynku i rekreacji. Innym miejscem wypoczynku i rekreacji mogą być Lasy Sękocińskie albo Las Młochowski oraz leżący pomiędzy nimi Nadarzyn - słynny także z racji umiejscowienia Międzynarodowego Centrum Słuchu i Mowy oraz innowacyjnych technologii stosowanych tam przez profesora Skarżyńskiego w postaci implantów ślimakowych jego pomysłu i projektu.

   Warszawa, zarówno samochód, jak i miasto, zasługują na szacunek, zainteresowanie i pamięć, więc nie mogliśmy w naszej firmie zapomnieć o Warszawie. Wszystkich pasjonatów motoryzacji, kierowców oraz użytkowników silników diesla, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakładu.

Naprawa wtryskiwaczy Common Rail Warszawa.


Bosch Service Pawlik to wyspecjalizowany zakład regeneracji elementów układu zasilania silnika samozapłonowego, w tym: wtryskiwaczy (firm Denso, Delphi, Siemens VDO i oczywiście Bosch), pompowtryskiwaczy (cała grupa VAG – Audi, Skoda, Volkswagen, Seat), pomp wysokiego ciśnienia (Delphi, Bosch), pomp jednostkowych PLD (auta ciężarowe i rzadkie przypadki osobowych), a także elementów układu doładowującego, czyli turbosprężarek. Wtryski, pompowtryski czy pompy, to nasza codzienność, ponieważ już od 25 lat świadczymy usługi pomocy przy eksploatacji silników diesla. W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt, urządzenia dedykowane autoryzowanym zakładom, więc w naszej pracowni znajdą Państwo: stoły probiercze EPS 200A, EPS 708, EPS 815 (z nowoczesną przystawką Cambox, poszerzającą zdolności diagnostyczne stołu), urządzenia Zapp Diesel Tech oraz CRU2, które testują stopień rozpylenia mgiełki paliwowej, a więc skuteczność pracy końcówki wtryskiwacza, mikroskopy cyfrowe, wyważarki Schenck zgodne z dyrektywami brytyjskiego producenta Melett, myjki ultradźwiękowe, termochemiczne oraz specjalistyczne atestowane mierniki i narzędzia, które we współpracy z naszymi inżynierami zapewni Państwu 100% zadowolenia z jakości świadczonych przez nas usług. Aby potwierdzić Państwu nasze umiejętności i pewność, z jaką realizujemy zlecenia, na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji na 12 miesięcy bez limitu przejechanych kilometrów. Identyczna gwarancja jest udzielana na podzespoły nowe, przez producenta. Na pytanie ile wyniesie nas regeneracja wtryskiwaczy warszawa cena zawsze zaczyna się od około stu złotych.   Mieszkańców Warszawy i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą, chętnie udowodnimy, że jesteśmy najlepsi. Bosch Service Pawlik to zakład, którego potrzebuje Twój diesel. Polecamy mieszkańcom miasta Warszawa wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Warszawa - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Nowogrodzka 45
Kod pocztowy: 00-694, Warszawa
Współrzędne GPS:
N 52° 13' 40.985'' E 21° 0' 34.92''

lub

 

aleja Zjednoczenia 19
Kod pocztowy: 01-800, Warszawa

Jeśli trafiłeś na naszą stronę prawdopodobnie szukałeś fraz:
regeneracja wtryskiwaczy warszawa łodygowa
regeneracja wtryskiwaczy warszawa modlińska
regeneracja wtryskiwaczy warszawa wał miedzeszyński

Oceń: / Aktualna ocena: 4.55

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.