25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) - Radom

Regeneracja wtryskiwaczy w Radomiu w województwie mazowieckim

 

Regeneracja wtryskiwaczy w Radomiu
Regeneracja wtryskiwaczy Radom województwo mazowieckie

 

Zapraszamy naszych klientów z miasta Radom do rozpatrzenia oferty firmy Bosch Service Pawlik. Specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy układów zasilania i doładowania silnika Bosch Service Pawlik zaprasza Klientów z Radomia i okolicznych miejscowości do zapoznania się z wyjątkową ofertą regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp zasilających układ. Zajmujemy się markami takimi jak Denso, Delphi, Siemens i Bosch, do samochodów takich jak Volkswagen, Seat, Audi czy Skoda. Oczywiście obsługujemy również włoskie samochody wyposażone w układ Common Rail: Alfa Romeo, Fiat czy Lancia. Posiadamy świetnie wyposażoną pracownie, gdzie pracują stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne Zapp i CRU, cyfrowy sprzęt, czyli między innymi klucze dynamometryczne z kalibracją elektroniczną i cyfrowe mikroskopy. Podobne wyposażenie naszych pracowni pozwala naszej kadrze specjalistów świadczyć dla Państwa usługi z pewnością, że jakość jest porównywalna z producencką. Oczywiście gwarancję taką poświadczamy na piśmie, na 12 miesięcy, bez limitu przejechanych kilometrów. Połączenie wysokiej jakości usług, specjalistów w kadrze, wykorzystania jedynie oryginalnych części i błyskawicznej realizacji na terenie całego kraju sprawiło, że w każdym niemal mieście Polski, mamy zadowolonych Klientów i Kontrahentów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia do kontaktu na adresy mailowe lub numery telefoniczne podane w zakładce "Kontakt".

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Radom - mazowieckie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Władysława Beliny-Prażmowskiego 2
Kod pocztowy: 26-610, Radom
Współrzędne GPS:
N 51° 23' 31.269'' E 21° 9' 21.572''

lub

 

Ulica: Królowej Jadwigi 1
Kod pocztowy: 26-600 , Radom

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.