25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Żyrardów

Regeneracja wtryskiwaczy w Żyrardowie w województwie mazowieckim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich żyrardowian oraz mieszkańców okolic Żyrardowa do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty. Firma Bosch Service Pawlik od przeszło 20 lat świadczy usługi związane z naprawą, regeneracją i konserwacją wchodzących w skład osprzętu silnika diesla wtryskiwaczy paliwa, pompowtryskiwaczy i pomp układu paliwowego. Zajmujemy się wtryskiwaczami Common Rail firm Bosch, Siemens VDO oraz Deplhi, przywracamy fabryczne osiągi również pompom wysokiego ciśnienia i jednostkowym pompom PLD. Dzięki wykorzystaniu technologii dedykowanej do regeneracji urządzeń przez producenta posiadamy najwyższe standardy jakości pracy oraz skuteczności wykonywanych napraw. Ponieważ kadra Bosch Service Pawlik to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a wykorzystywane przez nas części zamienne są tylko i wyłącznie oryginalne, na wszystkie wykonane przez nas naprawy udzielamy rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Korzystanie z autoryzowanej stacji obsługi pojazdów (posiadamy autoryzacje Bosch i Melett) pozwala również korzystać z bazy danych Bosch Quality Scan, a do wszystkich zregenerowanych urządzeń dołączamy wyniki badań z maszyn, na których regenerowane były wtryskiwacze. Korzystamy z najnowszych technologii udostępnionych przez Boscha, wiec w naszej pracy wykorzystujemy stoły probiercze EPS, cyfrowe mikroskopy i elektroniczne narzędzia, wszystko w celu zapewniania najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Wszystkich zainteresowanych z miasta Żyrardów zapraszamy do zakładki "Kontakt" w której można znaleźć dane kontaktowe naszej firmy, w tym również wskazówki dotyczące dojazdu.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Żyrardów - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Hiellego 2
Kod pocztowy: 96-316, Żyrardów
Współrzędne GPS:
N 52° 3' 20.211'' E 20° 26' 15.229''

lub

 

Józefa Mireckiego 27
Kod pocztowy: 96-304, Żyrardów

Oceń: / Aktualna ocena: 4.48

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.