25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Legionowo

Regeneracja wtryskiwaczy w Legionowie w województwie mazowieckim.

Witamy wszystkich legionowian na stronie internetowej naszej firmy Bosch Service Pawlik oraz mieszkańców okolic miasta Legionowo i okolicznych miejscowości. Bosch Service Pawlik zaprasza do zapoznania się z możliwościami, jakie daje szeroka oferta naszej firmy. Zajmujemy się regeneracją silników diesla, ze szczególną specjalizacją w układach zasilania i doładowania silnika wysokoprężnego. Przywracamy fabryczne osiągi wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy, co biorąc pod uwagę dopuszczalny próg błędu rzędu wartości 1 mikrometra, jest zadaniem wymagającym zarówno doświadczenia, jak i odpowiedniego sprzętu. Bosch Service Pawlik dysponuje zarówno sprzętem (w skład naszej pracowni wchodzą stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne, mikroskopy cyfrowe), jak i doświadczoną kadrą (nasi mechanicy to inżynierowie z wieloletnim stażem), co więcej, w naszej pracy wykorzystujemy jedynie oryginalne części, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych usług. Aby zapewnić o tym również naszych Klientów, do każdej przeprowadzonej regeneracji dodajemy pełną dokumentację techniczną wraz z odczytami końcowymi i gwarancję na 12 miesięcy, bez sztucznych limitów przejechanych kilometrów. Zapraszamy do kontaktu z dowolnego miejsca Polski, a szczególnie z Legionowa w województwie mazowieckim, wszystkie dane niezbędne do kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Legionowo - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Zegrzyńska 17
Kod pocztowy: 05-119, Legionowo
Współrzędne GPS:
N 52° 24' 17.334'' E 20° 57' 1.293''

lub

 

Ulica: Zwycięstwa 4
Kod pocztowy: 05-118, Legionowo

Oceń: / Aktualna ocena: 4.44

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.