Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Radzyń Podlaski

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy!
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 1-2 dni
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Radzyń Podlaski

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

 

KUP WTRYSKI LUB POWIERZ REGENERACJĘ SPECJALISTOM!

• Najnowocześniejsza pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail w Polsce
• Autoryzacja Bosch Diesel Service – gwarancja jakości – 30 lat doświadczenia
• Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
• Oryginalne części firmy Bosch
• Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
• 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
• Podzespoły odbieramy/wysyłamy codziennie naszym kurierem 
• Sprzedaż w Polsce i za granicą
• Szybki czas realizacji zamówienia

Regeneracja wtryskiwaczy w Radzyniu Podlaskim w województwie lubelskim

Przyczyny zabrudzeń wtryskiwaczy

Zabrudzenia wtryskiwaczy to jedna z najczęstszych przyczyn problemów z układem wtryskowym paliwa. Poniżej przedstawiam kilka przyczyn, które mogą powodować zabrudzenia wtryskiwaczy:
- Zanieczyszczenia w paliwie - Nieczyste paliwo, które zawiera zanieczyszczenia takie jak piasek, kurz, woda czy inne substancje mogą zatkać wtryskiwacze. Dlatego ważne jest, aby używać wysokiej jakości paliwa i regularnie wymieniać filtry paliwa.
- Nagromadzenie osadów - Wtryskiwacze mogą ulegać nagromadzeniu osadów, które powstają w wyniku spalania paliwa. Te osady mogą zatkać wewnętrzne kanały wtryskiwacza, co wpływa na jego wydajność.
- Nieprawidłowe działanie silnika - Silnik pracujący w nieoptymalnych warunkach, takich jak nieprawidłowe ustawienie zapłonu, zbyt wysokie ciśnienie w układzie lub wadliwy czujnik tlenu, może spowodować spalanie paliwa w niewłaściwy sposób i prowadzić do zanieczyszczenia wtryskiwaczy.
- Wysoka temperatura - Wysoka temperatura w silniku może prowadzić do powstawania osadów i zanieczyszczeń, które zatykają wtryskiwacze.
- Niedostateczna ilość oleju silnikowego - Niedostateczna ilość oleju silnikowego może powodować nadmierne zużycie wtryskiwaczy i zwiększa ryzyko powstawania osadów i zabrudzeń.

Aby skorzystać z usługi regeneracji, nie trzeba przyjeżdżać osobiście do siedziby serwisu, ponieważ przyjmujemy zlecenia wysyłkowe z całej Polski, w tym także z Radzynia Podlaskiego. Jedyne co trzeba zrobić, to skontaktować się z naszym sprzedawcą, zapakować wtryski i przekazać je kurierowi. Po wykonaniu regeneracji, odsyłamy paczkę do Radzynia Podlaskiego pod wskazany adres.

Nowe wtryskiwacze Radzyń Podlaski cena

Szukasz nowych wtryskiwaczy do swojego auta w Radzyniu Podlaskim? Sprawdź ofertę naszego sklepu! - znajdziesz nowe wtryski, złożone z wysokiej jakości komponentów, a do tego w świetnej cenie. Twoje zamówienie realizujemy natychmiast, a wysłane wtryski są gotowe do montażu. Aby prawidłowo dobrać części do swojego modelu samochodu, przygotuj numer VIN i skontaktuj się z naszym sprzedawcą. Nowe wtryskiwacze wyeliminują objawy awarii, takie jak słaba moc i osiągi, szarpanie silnika, czy problem z jego uruchomieniem. Nie zwlekaj z zakupem, przywróć pełną sprawność pojazdu już dziś.

Regeneracja wtryskiwaczy w Radzyniu Podlaskim w województwie lubelskim

Zapraszamy mieszkańców miasta Radzyń Podlaski do zapoznania się oraz skorzystania z oferty naszej pracowni. Firma Bosch Service Pawlik specjalizuje się w naprawie wtryskiwaczy Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso i Siemens, a także w regeneracji pompowtryskiwaczy znajdujących się w samochodach osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), pompowtrysków pojazdów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryskiwacze są rozbierane, po czym czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Zużyte uszczelnienia są wymieniane na fabrycznie nowe. W przypadku, gdy zachodzi podejrzenie uszkodzenia gniazda wtryskiwacza, poddawany jest on dogłębnemu sprawdzeniu pod mikroskopem cyfrowym. Gdy gniazdo wtryskiwacza okazuje się być uszkodzone, zalecamy naszym klientom regenerację trzeciej fazy, gdzie wymianie podlega również gniazdo wtryskiwacza na fabrycznie nowe. Wtryskiwacze są składane według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, po czym wykonywany jest pomiar dawki oraz jej korekcja. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox firmy Bosch. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza firma, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 24-miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Radzyń Podlaski wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Masz pytania? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

Serdecznie zapraszamy do najbliższej placówki Poczty Polskiej lub innego oddziału spedycyjnego DPD, DHL, GLS, INPOST, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Generała Dąbrowskiego 18
Kod pocztowy: 21-300, Radzyń Podlaski
Współrzędne GPS:
N 51° 47' 0.499'' E 22° 37' 8.867''
Przykładowe ulice w Radzyniu Podlaskim: Zbulitowska, Polna, Chełmońskiego, Wisznicka, Powstania Styczniowego, 11 Listopada, Chopina w województwie lubelskim.

Oceń: / Aktualna ocena: 4.58
Udostępnij wpis

Komentarze

Agnieszka

Wystawiono 2 lata temu

Gdyby nie ta firma, to chyba nie byłoby gdzie przeprowadzić regeneracji wtryskiwaczy z prawdziwego zdarzenia... kompletnie nie wiedziałam co zrobić, do momentu gdy zadzwoniłam do obsługi klienta. Wszystko jasno mi wytłumaczyli.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki