25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Chełm

Regeneracja wtryskiwaczy w Chełmie w województwie lubelskim.

Witamy na stronie internetowej naszej firmy Bosch Service Pawlik wszystkich mieszkańców miasta Chełm oraz okolicznych miejscowości. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej specjalistycznej pracowni, zajmującej się już od kilkunastu lat naprawą układów wtryskowych Common Rail. Nasza firma specjalizuje się w regeneracji wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, regeneracją pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryskiwacze i pompowtryskiwacze są rozkładane, po czym czyszczone są one w myjkach ultradźwiękowych. Wszystkie uszczelnienia zawarte w budowie są wymieniane na fabrycznie nowe, a przede wszystkim oryginalne. Wtryskiwacze i pompowtryski są składane w oparciu o technologię producentów. Wszystkie testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox firmy Bosch. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza pracownia, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Polecamy mieszkańcom miasta Chełm wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Chełm - lubelskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
aleja I Armii Wojska Polskiego 41A
Kod pocztowy: 22-100, Chełm
Współrzędne GPS:
N 51° 7' 41.249'' E 23° 28' 23.225''

 

lub

 

Ul. Zachodnia 19
Kod pocztowy: 22-100 Chełm

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.