25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Lublin

Regeneracja wtryskiwaczy w Lublinie w województwie lubelskim

Regeneracja wtryskiwaczy Lublin województwo lubelskie
Regeneracja wtryskiwaczy Lublin województwo lubelskie

 

Lublin to miasto funkcjonujące na prawach powiatu znajdujące się we wschodniej części Polski. Mimo że prawa miejskie posiada dopiero od roku 1317, kiedy to otrzymała je od króla Polski Władysława Łokietka, a dzięki zwycięstwu Kazimierza Wielkiego nad Tatarami pod Lublinem miasto otrzymało przywileje otoczenia miasta murami. W Lublinie od czasu przywiezienia relikwii Świętego Krzyża znacznie wzrosło znaczenie miasta na arenie bardzo chrześcijańskiego średniowiecza. W Lublinie została zawiązana unia lubelska, porozumienie pomiędzy Koroną Królestwa Polskiego i Wielkim Księstwem Litewskim, która sprawiła, że Polska stała się jednym z największych krajów Europy, co wzbudziło szeroko rozumiane problemy na arenie międzynarodowej – kraj stał się solą w oku wielu innych żądnych podobnych możliwości mocarstw. Po najazdach kozaków, potopie szwedzkim i epidemii dżumy Lublin został zniszczony. Próby szybkiej odbudowy miasta niestety nie powiodły się a z racji działań reformacyjnych prowadzonych przez lokalną ludność powstały konflikty z innymi miastami Polski, co doprowadziło do zastoju ekonomicznego a w efekcie do opuszczenia przez kupców Lublina. Po rozbiorach Lublin trafił do zaboru austriackiego, gdzie był drugim pod względem wielkości miastem zaraz po Krakowie. W ciągu 50 lat ludność zwiększyła się do 30 tysięcy z zaledwie 9, a w ciągu kolejnych 20 do 50 tysięcy. Odzyskanie niepodległości rozpoczęło okres rozkwitu miasta, wtedy powstały KUL, Jeszywas Chachmej oraz Zakłady Plage i Laśkiewicz, które zajmowały się produkcją samolotów Lublin. Po wybuchu II wojny światowej do Lublina przeniesiono ministerstwa oraz skarb państwa. W czasie wojny masowe represje inteligencji i ludności pochodzenia żydowskiego oraz utworzenie obozu koncentracyjnego sprawiło, że ze stanowiącej około 30% ludności miasta Żydów zginęło około 40 tysięcy ludzi wymordowanych przez Niemców. Po wojnie powstaje UMCS (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej) oraz Politechnika Lubelska. W 1951 roku powstała Fabryka Samochodów Ciężarowych gdzie powstawały Żuki oraz FSC Lublin, kupiona przez Daewoo w 1990.

 

Wśród miejsc wartych polecenia w Lublinie można wręcz przebierać - oczywiście całe Stare Miasto urzeka, jednak warto zwrócić uwagę na mniej popularne miejsca, które również mają niezaprzeczalny urok. Wymienić można na przykład ulicę Magnoliową, oraz całe Abramowice, do których wiedzie jedna z najdłuższych w Lublinie - Ulica Abramowicka. Będąc w Lublinie warto również poświęcić chwilę na Kozłowiecki Park Krajobrazowy i Lubartów, który leży za Parkiem, na północy Lublina.

Dziś Lublin jest siedzibą wielu zakładów przetwórstwa spożywczego, z którego słynie wschodnia Polska – między innymi Lubella czy Herbapol. Z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić mieszkańców miasta Lublin do skorzystania z usług specjalistycznej pracowni regeneracji wtryskiwaczy pompowtryskiwaczy pomp wysokiego ciśnienia oraz turbosprężarek Bosch Service Pawlik. Posiadamy najnowocześniejszą w kraju i jedna z najnowocześniejszych w Europie pracowni wyposażoną w sprzęt identyczny ze sprzętem wykorzystywanym przez producentów, których autoryzacje posiadamy – Bosch oraz Melett – uznanych na całym świecie producentów osprzętu do silników diesla. Dzięki spełnieniu rygorystycznych warunków otrzymania autoryzacji – między innymi technologii, szkolenia pracowników, sprzętu i czystości pracowni (porównywalnej z laboratoriami), mamy nie tylko pewność, że nasze usługi są najwyższej jakości, ale mamy również zadowolonych Klientów w niemal każdy mieście w naszym kraju i w wielu miastach za granicami kraju. Naszą specjalizacją jest regeneracja wtryskiwaczy, Lublin, opinie mieszkańców Lublina są dla nas bardzo ważne. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług na piśmie, gwarancją na 12 miesięcy – identyczną z gwarancją obejmującą nowe podzespoły i części, bez sztucznie ustalonych limitów przejechanych kilometrów. Jakość nie jest dziełem przypadku – mamy 25 lat doświadczenia w pracy z silnikami diesla, stoły probiercze (EPS 205A, EPS 708, EPS 815 Cambox), mikroskopy cyfrowe, wyważarki Schenck (rekomendowane przez Melett), myjki ultradźwiękowe i termochemiczne oraz maszyny do pomiaru skuteczności regeneracji Carbon ZAPP i CRU2. Mimo że naszą główną specjalnością jest Bosch, nasza regeneracja wtryskiwaczy Denso, Lublin powinna zadowolić w nie mniejszym stopniu. Proponujemy mieszkańcom miasta Lublin wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni kurierem po uprzednim kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej. Nie martw się jeśli nie jesteś bezpośrednio z Lublina, nasza oferta regeneracja wtryskiwaczy Lublin, Lubartów obejmuje w takim samym stopniu.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Lublin - lubelskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Świętoduska 22
Kod pocztowy: 20-001, Lublin
Współrzędne GPS:
N 51° 15' 0.541'' E 22° 34' 0.179''

 

lub

 

Ul. Krańcowa 106
Kod pocztowy: 20-324 Lublin

Skoro znalazłeś naszą stronę być może wyszukiwałeś:
regeneracja wtryskiwaczy lublin magnoliowa
regeneracja wtryskiwaczy lublin abramowicka
regeneracja wtryskiwaczy lublin olszewskiego

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.