25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Zielona Góra

Regeneracja wtryskiwaczy w Zielonej Górze w województwie lubuskim

Regeneracja wtryskiwaczy w Zielonej Górze w województwie lubuskim
Regeneracja wtryskiwaczy w Zielonej Górze w województwie lubuskim

 

Zachęcamy klientów z Zielonej Góry do zainteresowania się ofertą firmy Bosch Service Pawlik mieszczącej się w Stalowej Woli. Nasza pracownia zajmuje się wysyłkową regeneracją wtryskiwaczy aparatury wtryskowej Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), regenerację turbosprężarek, regenerację pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych grupy VW (Audi, Seat, Skoda i Volkswagen), naprawę pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD. Ostatnio nasza pracownia wzbogaciła się o nowy sprzęt (CRU4), który umożliwia czyszczenie, sprawdzanie oraz ustawianie dawek dla piezoelektrycznych wtryskiwaczy firmy Denso oraz Siemens. Zatrudniamy sztab doświadczonych pracowników, którzy dbają o jak najdokładniejszą naprawę wyżej wymienionych podzespołów. Do regeneracji wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy wykorzystujemy cyfrowy mikroskop, urządzenia diagnostyczne firmy Bosch (KTS i FSA), stoły probiercze Zapp Diesel Tech, CRU2 oraz urządzenia firmy Bosch: EPS 200A, EPS 708 i EPS 815 Cambox. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Zielona Góra - lubuskie. Każdego miesiąca przychodzą do nas setki wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy z całej Polski. W naszej firmie czas naprawy trwa zazwyczaj od jednego do dwóch dni roboczych. Wszystkie naprawy dokonywane są w oparciu o dokumentację producenta danego podzespołu i tylko na nowych oryginalnych częściach. Gwarantuje to najwyższą jakość regenerowanych podzespołów. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości. Zapraszamy!

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Podgórna 22
Kod pocztowy: 65-001 Zielona Góra
Współrzędne GPS:
N 51° 56' 25.227'' E 15° 30' 51.433''

lub

Poczta Polska
Ulica: Makowa 14
Kod pocztowy: 65-385 Zielona Góra

Oceń: / Aktualna ocena: 4.57

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.