25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Sulęcin

Regeneracja wtryskiwaczy w Sulęcinie w województwie lubuskim

Bosch Service Pawlik zaprasza klientów z Sulęcina do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi pracownicy zajmują się naprawą turbosprężarek, wtryskiwaczy z układów wtryskowych Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych koncernu VW (Audi, Seat, Skoda i Volkswagen), pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Nasza firma mieści się w Stalowej Woli na podkarpaciu, co jednak nie powinno stanowić dla Państwa bariery, uniemożliwiającej skorzystanie z naszych usług. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Sulęcin - lubuskie. Od kiedy tylko pojawiły się pierwsze układy wtryskowe (Common Rail), nasza firma zaczęła, jako jedyna w regionie, naprawę wtryskiwaczy do tych właśnie układów. Dzisiejsze wtryskiwacze, są znacznie bardziej skomplikowane w swojej budowie, dlatego w pewnym momencie, potrzebne stało się zmodernizowanie naszych pracowni. Obecnie, pracujemy na stołach probierczych firmy Bosch (EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox), które zapewniają bardzo dokładne wyniki pomiarów dawek. Uszkodzone części wymieniane są na oryginalne nowe, co gwarantuje najwyższą jakość całego podzespołu. Nie stosujemy zamienników, jak często praktykują to inne zakłady. Jesteśmy świadkami często wykonanej „fuszerki”, zamiast prawidłowej naprawy. Do każdego naprawionego wtryskiwacza, dołączamy protokół ze stołu probierczego, ukazujący wyniki finalnych pomiarów dawek. Po informacje dotyczące wysyłki podzespołów, zachęcamy Państwa do zadzwonienia pod numer telefonu z pod zakładki „Kontakt”. Polecamy się!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Wędrzyn; 22
Kod pocztowy: 69-211 Wędrzyn
Współrzędne GPS:
N 52° 26' 37.627'' E 15° 11' 35.162''


lub

Poczta Polska
Ulica: Łużycka 39
Kod pocztowy: 66-200 Świebodzin

Oceń: / Aktualna ocena: 4.47

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.