25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Świebodzin

Regeneracja wtryskiwaczy w Świebodzinie w województwie lubuskim

Witamy wszystkich mieszkańców Świebodzina na stronie internetowej pracowni Bosch Service Pawlik. Nasza firma znajduje się w Stalowej Woli i oferuje wysyłkową regenerację wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych wyprodukowanych przez grupę VW (Volkswagen, Audi, Skoda oraz Seat), pompowtrysków z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Oferujemy Państwu także naprawę turbosprężarki. Jak przebiega sam proces naprawy w naszej firmie? Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Świebodzin - lubuskie. Każdy wtryskiwacz oraz pompowtryskiwacz jest wstępnie oceniany pod względem uszkodzeń zewnętrznych. Następnie, są one rozbierane na części, które trafiają do czyszczenia w myjkach ultradźwiękowych. Uszkodzone elementy wraz z uszczelnieniami, wymieniane są na fabrycznie nowe oryginalne części. Wszystkie pomiary oraz dokonywanie korekt, przeprowadzane jest na nowoczesnych stołach probierczych firmy Bosch (EPS 200A, EPS 708 i EPS 815 Cambox), które umożliwiają ustawienie wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy do poziomu fabrycznego. Naprawione oraz ustawione wtryskiwacze są następnie testowane na urządzeniu Zapp Diesel Tech lub CRU2 (badanie rozpylania końcówki wtrysku). Na tak naprawione podzespoły, firma Bosch Service Pawlik udziela 12 miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Plac Wolności 5
Kod pocztowy: 66-200 Świebodzin
Współrzędne GPS:
N 52° 14' 51.14'' E 15° 31' 53.489''

lub

Poczta Polska
Ulica: Łużycka 39
Kod pocztowy: 66-200 Świebodzin

Oceń: / Aktualna ocena: 4.40

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.