25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Peugeot 208

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Peugeot 208

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

To niewielkie miejskie auto stało się kolejnym wcieleniem modelu 207. Konstruktorzy wykorzystali nawet płyt podłogową swojego poprzednika. Auto wbrew aktualnym trendom trochę się zmniejszyło. Jego długość wynosi 3965mm i jest to aż o 8cm mniej niż w 207. Także szerokość i wysokość uległy zmianie, ale są to już różnice symboliczne. Najciekawsze jest jednak to, że te gabarytowe skurczenie nie wpłynęło na przestronność auta. Stało się wręcz odwrotnie, bo 208 ma do zaoferowania więcej miejsca niż 207. Szczególnie jest to widoczne w tylnym rzędzie, gdzie pasażerowie mają dodatkowe 5cm przestrzeni na nogi, a i bagażnik powiększył się o 15l. Na dodatek masa pojazdu zmniejszyła się aż o około 170 kg, co w połączeniu z obniżeniem współczynnika oporu powietrza do 0,29 pozytywnie odbija się na mniejszym zużyciu paliwa. Efekt ten użytkownik może spotęgować poprzez zastosowanie silników wysokoprężnych. Szczególnie jednostka 1.4 HDi o mocy 68 KM skutecznie poprawi nasze samopoczucie na stacji benzynowej. Mniejszy diesel najlepiej sprawdza się w miejskim ruchu. Dla osób częściej wybierających się poza miasto polecana jest większa jednostka 1.6 HDi mająca 92 KM lub 114 KM.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

 

 

Peugeot 208 2012 – nadal

1.4 HDi 68 KM ( DV4TD )

1.6 HDi 92 KM ( DV6ATED4 )

1.6 HDi 114 KM ( DV6TED4 )

 


regeneracja wtrysków Peugeot 208

pompowtryski Peugeot 208

Oceń: / Aktualna ocena: 4.54

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO